Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 131

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 3m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2480 

18.73 EUR bez DPH
28.04 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 5m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2485 

22.43 EUR bez DPH
28.32 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/LC, 2m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0405 

12.88 EUR bez DPH
23.64 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7040 

17.70 EUR bez DPH
21.49 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/SC, 10m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0548 

22.51 EUR bez DPH
44.23 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/SC, 3m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0541 

18.54 EUR bez DPH
36.29 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, SC/SC, 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2173 

9.58 EUR bez DPH
17.58 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 2m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7020 

13.16 EUR bez DPH
15.98 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 3m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7025 

13.73 EUR bez DPH
16.70 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7035 

15.73 EUR bez DPH
19.86 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7030 

14.35 EUR bez DPH
18.11 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, SC/SC, 3m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2180 

10.44 EUR bez DPH
19.18 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/LC, 30m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0433 

54.53 EUR bez DPH
95.94 EUR s DPH
   
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2470 

15.28 EUR bez DPH
28.04 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/SC, 2m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0585 

13.23 EUR bez DPH
22.01 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/ST, 7m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0617 

29.79 EUR bez DPH
60.74 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, ST/MTRJ, 7m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0817 

16.81 EUR bez DPH
30.85 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/MTRJ, 7m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0819 

17.44 EUR bez DPH
32.00 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/SC, 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0538 

13.86 EUR bez DPH
31.75 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, SC/ST, 3m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2380 

10.04 EUR bez DPH
18.42 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 131

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info