2N PROJECT DESIGNER 1.0

Spoločnosť 2N prednedávnom predstavila nový a vylepšený online produktový konfigurátor, ktorý prichádza s mnohými vylepšeniami. Projekt Designer 1.0 je dostupný v anglickom jazyku online na webovej stránke 2N.

Nový projektový konfigurátor Project Designer 1.0 pomôže vám i vaším zákazníkom jednoducho nakonfigurovať akýkoľvek interkom. Prevedie vás krok po kroku od výberu základných jednotiek až k inštalačným boxom, dodatočným modulom, licenciám a príslušenstvu, ktoré je možné pridať k vybranému interkomu. Následne, je možné vybrať tiež doplnkové produkty ako odpovedajúce jednotky alebo prístupové body ku nakonfigurovanému interkomu.

Po nakonfigurovaní je možné jednoducho stiahnuť zoznam zvolených produktov v XLS formáte, ktorý už bude obsahovať aj produktové kódy jednotlivých produktov a maximálne tak zjednoduší proces samotnej objednávky (pozor: ak si vyberiete "New configuration" pred stiahnutím XLS súboru, tak sa predošlá konfigurácia stratí).

Nezáleží na tom, či plánujete komerčný alebo rezidenčný MDU projekt, tento unikátny nástroj bude tou správnou voľbou pre každého systémového integrátora alebo plánovača.

Project Designer 1.0