Prišiel čas na to, aby ste rozvinuli svoje podnikanie so servermi DELL EMC 14G PowerEdge! Teraz je pre Váš tím k dispozícii nová promo akcia, kde bude Váš obchodný tím odmenený za predaj serverov 14G! Akcia prebieha od 20. mája do 20. júla 2019.

Získaj kredit na palivovú platobnú kartu za každú predanú skrinku na akýkoľvek server vhodný pre Dell EMC 14G PowerEdge!

Produkt a Licencia Zľava
PowerEdge 14G Server 40$

Servery PowerEdge sú základom všetkých riešení Dell EMC, takže teraz je tá najlepšia chvíľa, kedy podporiť prechod vašich zákazníkov a využiť toto promo ako odmenu pre váš obchodný tím. Nepremeškajte túto príležitosť pomôcť zvýšiť výkonnosť a efektivitu svojich zákazníkov s najnovšou generáciou serverov Dell EMC PowerEdge napájaných procesormi Intel Xeon.

Získajte skvelú odmenu za každú jednotku Power Edge 14G. Získaj čo najviac poukážok na kredit * a uži si nakupovanie vďaka serverom 14G.

* Viac informácií o kredite na darčekové karty nájdete v zmluvných podmienkach nižšie


Prečítajte si nižšie uvedené podmienky

Podmienky

  • Spoločnosť Dell má právo meniť, upravovať alebo ukončiť propagačné akcie bez predchádzajúceho upozornenia.
  • Minimálna prahová hodnota: 1 serverová jednotka počas doby propagačné akcie.
  • Oprávnené produkty: Predaj v jednotkách (okrem B2B) - skladovacie a predajné účet Dell EMC PowerEdge T440, Dell EMC PowerEdge R440, Dell EMC PowerEdge R640, Dell EMC PowerEdge R740, Dell EMC PowerEdge R740xd, Dell EMC PowerEdge R740xd2, Dell EMC PowerEdge R540 , Dell EMC PowerEdge T640 (iba IL-PL-SK-GR)
  • Vylúčené položky: servery s nasledujúcim procesorom Intel: 3106
  • Táto propagačná akcia platí od 20. mája do 20. júla 2019.
  • Táto propagačná akcia platí pre: región CEE
  • Oprávnení partneri: Autorizovaní partneri Dell, ktorí prijali podmienky propagácie serverov, kliknite tu: https://partner.dell.com.
  • Získanú sumu dostanete poštou vo forme darčekovej karty, ktorú môžete využiť na väčšine čerpacích staníc vo vašej krajine. Karta, ktorú dostanete, je už pripravené na použitie na všetkých čerpacích staniciach a nie je ju potrebné aktivovať. Karty sú predplatené, teda nabité vopred danou sumou, ktorá sa s každou transakciou postupne odpočíta. Svoju kartu môžete využiť na všetkých čerpacích staniciach s platobným terminálom. Po vyčerpaní kreditu je karta neplatná a nemožno ju znovu dobiť.
  • V prípade akéhokoľvek zdanenia, ktoré by sa vzťahovalo na prijatie motivačné odmeny zúčastnenými organizáciami alebo jednotlivcami, budú tieto daňové platby povinností partnera a príjemcov odmeny.
  • Výsledky propagácie budú vypočítané na základe predajnej správy Distribútora, v ktorej sa vyžaduje vaše registrované ID u spoločnosti Dell.