ASBIS SK
ASBIS SK
MSI
Uvádzame do ponuky novinky pre hráčov

MSI je jednou z najdôležitejších značiek v oblasti eSports. Víziou spoločnosti je, že všetci hráči budú mať úžasné zážitky a budú vyzbrojení dominantnými zbraňami, ktoré pripravia cestu k víťazstvu. Okrem toho, že sa MSI venuje výrobe špičkového hernému hardvéru, sponzoruje viac ako 20 tímov eSports na celom svete a je hrdým hostiteľom svetového renomovaného herného turnaja MSI MGA (Masters Gaming Arena). Spoločnosť MSI využíva každú príležitosť na interakciu s globálnymi hráčmi a fanúšikmi. Spolu s hráčmi dobíjajú herný svet s inovatívnou technológiou a jedným víťazstvom za druhým.

Identita značky

Červený, čierny a strieborný dizajn štítu MSI GAMING Shield znamená rezonanciu vášne a nadšenia hráčov (červená), inovatívnu technológiu (čiernu) a nepretržitý zisk (striebro). Zdôraznený drakom je štít symbolom moci a predstavuje identifikačný systém MSI GAMING.

Z našej ponuky odporúčame
MSI GS65 Stealth Thin
Prenosný 15,6-palcový notebook s tenkým rámčekom herného displeja s novým čierno-zlatým prémiovým dizajnom. Štýlový, výkonný a štíhly - všetko v jednom. Herný notebook s ultratenkým rámčekom. Maximálna veľkosť obrazu displeja vďaka ultratenkému 4,9mm rámčeku. Veľkosť obrazu tak zaberá neuveriteľných 82% plochy displeja notebooku. Herný displej pre bezprecedentnú rýchlosť a jasnosť - 144HZ 7MS. Najrýchlejší herný displej vám prináša najživší obraz pre maximálne potešenie z hrania hier.

Prezrieť ponuku

MSI GS65 Stealth Thin
MSI GT75 Titan

MSI GT75 Titan
Herné vybavenie inšpirované sci-fi prostredím.

Ponúka vylepšený vzhľad aj na dotyk. Dizajn počíta s opierkou na ruky, ktorá je teraz ešte komfortnejšia aj pri dlhom hraní. GT75 je stelesnením profesionálneho hrania s vysokou úrovňou pohodlia, ktorú si zaslúži každý hráč.

Prezrieť ponuku

MSI Infinite X
Dych berúci dizajn skriniek je navrhnutý pre skutočný hráčsky pocit

Integrácia najlepších špičkových technológií do hardvéru MSI tiež zabezpečuje plynulý VR zážitok. Prostredníctvom spoločného úsilia s hlavnými značkami VR v kombinácii s jedinečnými funkciami MSI zameranými na VR, prináša MSI hráčom a profesionálom VR živý a realistický zážitok, v ktorom obsah skutočne ožije.

Prezrieť ponuku

MSI Infinite X
Zobraziť všetky produkty MSI v ponuke
ASBIS SK
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka Košice

Južná trieda 66

040 01 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info