ASBIS SK
ASBIS SK
 
TP-LINK - Nová značka v rodine ASBIS
 

 

Spoločnosť ASBIS SK sa od 1. apríla 2019 stala oficiálnym distribútorom značky TP-Link pre slovenský trh. Aktuálne je našej stránke na výber vyše 100 výrobkov tejto značky, ktoré sú dostupné skladom a v blízkej dobe sa bude ponuka z TP-LINK portfólia rozširovať. Od 1.apríla získavajú zákazníci za všetky nákupy body do bonusového programu na tplinkpartner.cz, môžu využívať projektové zľavy na SMB produkty a taktiež sa zapojiť do programu pre poskytovateľov internetu.


Spoločnosť TP-LINK, založená v roku 1996, sa stala jedným z popredných poskytovateľov sieťových produktov pre segmenty SOHO a SMB na svete, vďaka ponuke inovatívnych a oceňovaných riešení. Spoločnosť TP-LINK, ktorá je hodnotená ako poskytovateľ produktov WLAN číslo 1, dodáva do viac než 170 krajín a po celom svete obslúžila už desiatky miliónov zákazníkov.


TP-LINK je spoločnosť, ktorá sa plne venuje vývoji svojich produktov, služieb a vzťahov so zákazníkmi prostredníctvom rozsiahleho výskumu a vývoja, prísnych postupov zaisťovania akosti a účinných osvetových kampaní. Firemnú kultúru spoločnosti TP-LINK pomáhajú formovať zásady udržovania vernosti zákazníkov prostredníctvom interakcie, pozornosti a spätnej väzby, a taktiež úsilia o dosiahnutie úspechu a obetavý prístup k inováciám.


Pri svojom úsilí dosiahla činnosť spoločnosti TP-LINK v odbore tak uznanie, ako aj rešpekt, a neustále preukazuje vysokú úroveň kvality a nasadenia. Spoločnosť TP-LINK neustále vyvíja oceňované produkty a ponúka ucelenú radu sieťových riešení pozostávajúcich z routerov, adaptérov, kamier, switchov a množstva ďalších drôtových a bezdrôtových zariadení pre použitie v domácnostiach, či kanceláriách.


Vďaka technologickým pokrokom a predstavivosti spoločnosť TP-LINK stále rastie a neustále usiluje o dosiahnutie svojho cieľa stáť sa jedným z 3 najvýznamnejších poskytovateľov sieťových riešení na svete. Pri neustávajúcej snahe posilniť svoj celosvetový tržný podiel nepremešká spoločnosť TP-LINK žiadnu možnosť podporovať príležitosti k ďalšiemu pokroku v oblasti sieťových produktov a inovácií.Pozri produkty

 
 
 
ASBIS SK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info