Prihlásenie

 
 
Produkt je vyradený!  Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

Marek Cich
cich@asbis.sk
 
 
 
 
 

 

FUJIFILM FinePix XP90 Blue

 
 
 
 
 
 
 
  • FUJIFILM FinePix XP90 Blue
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKFUJIXP90B
Part No.:
XP90B
Výrobca:

FujiFilm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Konštrukcia
Ak patríte medzi aktívne žijúcich alebo ste stále v pohybe, tento fotoaparát bude pre Vás jasnou voľbou. Fujifilm XP90 sa vyznačuje odolnosťou pred vodou do hĺbky 15 metrov, nárazuvzdornosťou z výšky 1,75 metra, mrazuvzdornosťou do -10°C a prachuodolnosťou. Bude tak skvelým spoločníkom, ktorý si hravo poradí v akýchkoľvek podmienkach.

Vysoká kvalita
Zaznamenávajte všetky svoje postrehy prostredníctvom tohto fotoaparátu Fujifilm XP90, ktorý sa vyznačuje 5-násobným optickým a 10-násobným inteligentným digitálnym zoomom. S objektívom FUJINON si tak priblížite akýkoľvek objekt, a to dokonca aj pod vodou. S optimálnym spracovaním obrazu nie je kvalita snímky nijako ovplyvnená. Ostré a dokonale jasné snímky aj za horšie osvetlenia zabezpečuje rozlíšením 16 Mpx a BSI-CMOS snímačom. Optickou stabilizáciou výrazne minimalizuje rozmazanie, ktoré je pri približovaní častým javom.

Jedinečné farby i špičkové nahrávky
Výsledkom vždy budú dokonale vyzerajúce zábery, a to bez ohľadu na to, v akom prostredí snímku vytvoríte. S režimami "Underwater" a "Underwater Makro" dokonca aj pod vodou. Snímaný objekt zachytí presne tak, ako ho vidieť voľným okom. Vysokú kvalitu môžete očakávať aj pri nahrávaní videí. Po stlačení jedného tlačidla okamžite nahrávate videá vo Full HD s rozlíšení 1920 x 1080 pixelov. K dispozícii budete mať aj niekoľko pokročilých funkcií pre rýchlu a jednoduchú editáciu videa. Potlačenie hluku či filter proti vetru mnohí z Vás určite ocenia.

Displej
Na veľkom 3-palcovom displeji s rozlíšením 920 000 bodov si bude môcť komfortne prezerať všetky vzniknuté fotografie i videá. S anti-reflexnou vrstvou dokonca aj za silného slnečného svitu.

Prepojenie
Zosynchronizujte svoj mobilný telefón s fotoaparátom a vytvárajte snímky aj na diaľku. Táto funkcia umožňuje napríklad aj nastavenie zoomu či prepnutie na záznam videa. Cez Wi-fi si vytvorené zábery ľahko prenesiete, pričom ich môžete okamžite zdieľať so svojimi najbližšími. Po nainštalovaní aplikácie Free Fujifilm Apps ich môžete mať či už vo svojom smartfóne, tablete alebo počítači.

Motion Panorama 360
Spoločnosť Fujifilm vo svojich modeloch stále napreduje a nie je tomu inak ani pri tomto digitálnom fotoaparáte Fujifilm XP90. Zvoľte režim Motion Panorama 360, stlačte spúšť a prejdite sa po scéne. Výsledkom bude dokonalý 360° panoramatický snímok, ktorý je medzi užívateľmi mimoriadne obľúbený.

Stránky výrobcu:

http://www.fujifilm.sk/index.php?menu=products&sub=15


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Typ fotoaparátu:  Kompakt 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info