ASBIS SK
ASBIS SK
NOVINKA

Unikátna klávesnica Click&Touch v sebe spája funkcie klávesnice, touchpadu a myši. Ovládanie je veľmi intuitívne a klávesnica sama na základe vášho pohybu jednoducho rozpozná používaný režim. Vďaka snímačom zabudovaným v klávesoch funguje ako veľký dotykový panel, ktorý pokrýva až 80% plochy zariadenia a ľahko sa používa na písanie, ovládanie kurzora, posúvanie a správu viacerých okien.

Prestigio Click&Touch tak umožňuje vykonávať niekoľko operácií súčasne na piatich zariadeniach naraz a výrazne zvyšuje jeho produktivitu a efektivitu práce. Jednou klávesnicou ovládate kurzor, klikanie, posúvanie, ovládanie hlasitosti a pretáčanie videa. Môžete ju ovládať prostredníctvom Bluetooth, USB kábla či USB prijímača. Jednoducho sa tak napojíte na počítač, televízor, hernú konzolu, interaktívny panel či smartfón. Softvér klávesnice a jej nastavenia môžete ovládať cez mobilnú aplikáciu Clevetura App. S touto klávesnicou sa ovládacie myši stanú minulosťou.

Čo je naozaj nutné podčiarknuť, je fakt, že ide o vôbec prvé zariadenie na svete, ktoré ponúka túto technológiu a poskytuje užívateľovi doposiaľ nevídaný zážitok. Multifunkčná klávesnica do konca získala aj prestížne ocenenie za dizajn Red Dot Design Award 2020 v štyroch kategóriách.


Pozrite si všetky unikátne funkcie Prestigio Click&Touch v promo videu:

Pre viac informácií a detailných technických špecifikácií navštívte Prestigio web.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť mobilnú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info