Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 75

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM311LS 

16.19 EUR bez DPH
20.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.88 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321A 

30.95 EUR bez DPH
38.89 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321B 

17.54 EUR bez DPH
21.79 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9732A 

359.07 EUR bez DPH
976.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9538A 

4 082.42 EUR bez DPH
5 890.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 8-port 10GBASE-T v2 zl Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9546A 

4 082.42 EUR bez DPH
5 890.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 24-port Gig-T v2 zl Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9550A 

2 726.92 EUR bez DPH
3 934.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 12p Gig-T PoE+/12p SFP v2 zl Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9637A 

3 285.75 EUR bez DPH
4 741.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 10504 880Gbps Type B Fabric Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJC751A 

3 796.35 EUR bez DPH
5 478.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 7500 24-port GbE SFP Combo SD Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD234A 

9 158.51 EUR bez DPH
13 215.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP 5500 2-port 10GbE Loc Connect Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD360B 

405.92 EUR bez DPH
585.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 5500/4800 2-port GbE SFP Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD367A 

578.89 EUR bez DPH
835.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD368B 

829.21 EUR bez DPH
1 196.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 7500 8-port 10G SFP+ Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJF290A 

14 330.23 EUR bez DPH
20 678.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 5500/5120 2p 10GBASE-T Module
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG535A 

1 417.98 EUR bez DPH
2 046.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 7500 48p 1000BASE-T PoE+ SC Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG663A 

5 862.88 EUR bez DPH
8 460.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 10500 44p GbE/4p 10GbE SFP+ SE Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJH191A 

13 041.25 EUR bez DPH
18 818.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 10500 48p 1000BASE-T SE Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJH192A 

5 361.43 EUR bez DPH
7 736.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 75

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info