Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 90

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM311LS 

10.92 EUR bez DPH
16.67 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-MM-1G 

14.79 EUR bez DPH
22.41 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-3 

23.64 EUR bez DPH
25.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS3 

42.00 EUR bez DPH
48.19 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, Broadcom komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-INT3 

20.39 EUR bez DPH
23.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

21.54 EUR bez DPH
24.66 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-1M 

16.49 EUR bez DPH
18.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-3M 

22.98 EUR bez DPH
26.31 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM GE SFP, 1000Base-T, Cisco comp.
 
Cisco

SKCIO-GLC-TE-OEM 

42.03 EUR bez DPH
50.44 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

65.03 EUR bez DPH
70.58 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

9.55 EUR bez DPH
10.86 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10G-LR10-LC-INT 

27.89 EUR bez DPH
31.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 850nm, Cisco ASR komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS4 

26.50 EUR bez DPH
18.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand C2G SFP-10G-LR CIS COMPATIBLE
 
Unknown

SKLEG-SFP-10G-LR-LEG 

1 409.58 EUR bez DPH
456.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP Virtual connect komp., DMI diagnosti
 
OEM

SKOEM_SPB-2810WBLD 

54.10 EUR bez DPH
72.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m (CAT 6A či 7), RJ-45, 0 až 70°C, INTEL komp.
 
OEM

SKOEMSFP-PLUS-TX-RJ45-30m-INT 

69.70 EUR bez DPH
80.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP
 
Legrand

SKLEG-GLCLHSMDLEG5PK 

1 024.50 EUR bez DPH
1 229.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP
 
Legrand

SKLEG-GLC-LH-SMD-LEG 

232.62 EUR bez DPH
279.14 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-T RJ45 Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-T-LEG 

173.04 EUR bez DPH
207.65 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco GLC-T-LEG RJ45 10 Pack Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-T-LEG-10PK 

1 384.27 EUR bez DPH
1 661.12 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 90

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info