Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 172

produktov

9

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

21.74 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

19.23 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJD097C 

144.66 EUR bez DPH
320.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco comp. (GLC-T)
 
OEM

SKOEMGBICTX 

42.63 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS 

76.16 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJD095C 

99.69 EUR bez DPH
220.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP 

21.74 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
 
TP-LINK

SKTL-TL-SM321A 

59.25 EUR bez DPH
71.29 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
 
TP-LINK

SKTL-TL-SM321B 

29.02 EUR bez DPH
34.82 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
 
ZyXEL

SKZYSFP10G-LR 

290.81 EUR bez DPH
432.00 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.93 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.23 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG081C 

167.02 EUR bez DPH
369.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
ZyXEL

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

68.15 EUR bez DPH
87.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP2 

21.74 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X240 10G SFP+ 7m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJC784C 

189.24 EUR bez DPH
418.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10942 

348.90 EUR bez DPH
396.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
PowerEdge VRTX 10Gb Switch Module Int 16 ports to Ext 6 ports (4x 10Gb SFP+ 2x 1Gb RJ45) Customer Install
 
DELL

SKDEKIT329-BCGX 

740.70 EUR bez DPH
841.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell-Brocade 8G LWL 10KM SFP+ Transceiver 1-Pack
 
DELL

SKDEKIT407-10271 

1 696.20 EUR bez DPH
1 927.50 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
10GbE SR SFP+ Transceiver 10Gb and 1Gb compatible for Intel and Broadcom Server Adapter - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10357 

213.90 EUR bez DPH
243.30 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 172

produktov

9

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava,
    ZA - ZA - Žilina
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info