Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 77

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco comp. (GLC-T)
 
OEM

SKOEMGBICTX 

42.63 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.23 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM2 

30.28 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM1 

30.28 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

21.74 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

19.23 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS 

76.16 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1310, Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM1 

33.88 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1550, Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM2 

33.88 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.93 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-SR, multimode OM3-300/OM2-85/OM1-33m, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMXFPMM10GLC-CIS 

151.85 EUR bez DPH
277.20 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-LR, singlemode do 10km, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMXFPSM10GLC-CIS 

275.99 EUR bez DPH
478.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-SR, multimode OM3-300/OM2-85/OM1-33m, LC, D-link comp.
 
OEM

SKOEMXFPMM10GLC-DLINK 

151.85 EUR bez DPH
277.20 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC 1Gb LX, max. 10km
 
D-Link

SKDLNKDEM-310GT 

69.49 EUR bez DPH
80.53 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m
 
D-Link

SKDLNKDEM-311GT 

48.57 EUR bez DPH
56.23 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
D-Link DEM-CB100S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M
 
D-Link

SKDLNKDEM-CB100S 

116.75 EUR bez DPH
142.10 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-432XT 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
 
D-Link

SKDLNKDEM-432XT 

493.89 EUR bez DPH
544.74 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
 
D-Link

SKDLNKDEM-431XT 

305.57 EUR bez DPH
366.68 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
 
Zyxel

SKZYSFP10G-LR 

296.68 EUR bez DPH
432.00 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

70.01 EUR bez DPH
87.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 77

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava,
    ZA - ZA - Žilina
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info