Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 75

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

21.69 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.88 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CISCO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
 
Cisco

SKC-SBFT-MGBSX1 

75.62 EUR bez DPH
110.66 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, HP comp. (J9151A)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-HP 

131.44 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface
 
TP-LINK

SKTL-SM311LM 

38.58 EUR bez DPH
47.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM2 

30.23 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM1 

30.23 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM3 

47.60 EUR bez DPH
79.92 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM4 

38.87 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1310, Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM1 

33.83 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1550, Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM2 

33.83 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC 1Gb LX, max. 10km
 
D-Link

SKDLNKDEM-310GT 

69.44 EUR bez DPH
80.53 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m
 
D-Link

SKDLNKDEM-311GT 

48.52 EUR bez DPH
56.23 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJ9150A 

310.54 EUR bez DPH
1 113.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
 
TP-LINK

SKTL-TL-SM321A 

59.20 EUR bez DPH
71.29 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
 
TP-LINK

SKTL-TL-SM321B 

28.97 EUR bez DPH
34.82 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km
 
Zyxel

SKZYSFPLX10D 

94.10 EUR bez DPH
98.70 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP 

21.69 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 75

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info