Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 158

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS 

23.16 EUR bez DPH
34.12 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , FORTINET komp.
 
OEM

SKOEMGBICSFP-PLUS-SR-FOR 

23.77 EUR bez DPH
28.32 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Mini-GBIC modul SFP 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-TE) SFP-TXCIS
 
OEM

SKOEMGBICTX 

32.53 EUR bez DPH
44.40 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10Gbase-LR SFP+ LC TransceiverSPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5110-LR 

35.99 EUR bez DPH
45.52 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

30.97 EUR bez DPH
40.32 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, MGBLX1, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

21.57 EUR bez DPH
16.61 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 1m, Cisco komp.
 
CNS Network

SKOEM-DACSFP10GCOPPER-1M 

15.94 EUR bez DPH
19.05 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, 30m, RJ-45, 0-70°C, Cisco comp.
 
OEM

SKNET_SFP+RJ45CIS 

76.93 EUR bez DPH
80.40 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321B 

16.77 EUR bez DPH
20.72 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "1000BASE-T RJ45 SFP ModuleSPEC: 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Dis
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM331T 

19.33 EUR bez DPH
23.70 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

19.32 EUR bez DPH
12.47 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ DAC pasivny kabel 10Gbps, 2m, Cisco komp. (Cisco SFP-H10GB-CU3M)
 
OEM

SKNET_SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-C 

18.43 EUR bez DPH
28.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 2m, CISCO/DELL komp.
 
OEM

SKNET_SFP28-CABLE-PASS-2m-CIS- 

19.97 EUR bez DPH
28.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

85.88 EUR bez DPH
93.21 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS3 

35.05 EUR bez DPH
52.38 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10GBASE-T RJ45 SFP+ ModuleSPEC: 10Gbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP+ Slot, Support DDM (Tem
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5310-T 

46.23 EUR bez DPH
58.42 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ aktivny optický kabel 10Gbps pro lokalne prepojenie dvoch aktiv. prvkov cez SFP+ sloty, 10m, Cisco komp
 
CNS Network

SKNET_SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-C 

45.36 EUR bez DPH
54.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP, Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3v, Cis. komp
 
OEM

SKOEMSFP-TXCIS-HTR 

38.53 EUR bez DPH
46.80 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP transceiver 100M MM 1310nm 2km Cisco SFP-100M-MM-2KM-CG
 
OEM

SKSFP-100M-MM-2KM-CG 

16.93 EUR bez DPH
30.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP transceiver , 100M, SM, 1310nm, 20km Cisco SFP-100M-M-2KM-CG
 
OEM

SKSFP-100M-MM-20KM-CG 

16.93 EUR bez DPH
30.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 158

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.