Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 68

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.88 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM100LC 

31.55 EUR bez DPH
74.26 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

21.69 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, DELL comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-DELL 

76.11 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, DELL comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-DELL 

131.44 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, DELL comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-DELL 

21.69 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, DELL comp.
 
OEM

SKOEMGBICTX-DELL 

42.58 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-NET 

76.11 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, HP comp. (JD089B)
 
OEM

SKOEMGBICTX-HP2 

42.58 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, cisco NEXUS comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS2 

76.11 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM2 

30.23 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM1 

30.23 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM3 

47.60 EUR bez DPH
79.92 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM4 

38.87 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1310, Rx 1550, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM1 

33.83 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1550, Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1000WDM2 

33.83 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, HP comp. (JD092B)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-HPA 

92.88 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-SR, multimode OM3-300/OM2-85/OM1-33m, LC, HP comp. (JD117B )
 
OEM

SKOEMXFPMM10GLC-HPA 

151.80 EUR bez DPH
277.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco comp. (GLC-T)
 
OEM

SKOEMGBICTX 

42.58 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 68

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info