Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 111

produktov

6

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJD118B 

343.54 EUR bez DPH
495.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG330A 

570.27 EUR bez DPH
876.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG326A 

328.95 EUR bez DPH
505.20 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeMicroBlade SDN Switch Module (MBM-GEM-001)
 
Supermicro

S9MBMGEM001H 

2 850.41 EUR bez DPH
3 420.49 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeChassis Management Module
 
Supermicro

S9MBMCMM001 

453.80 EUR bez DPH
544.56 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro SuperBladeChassis Management Module
 
Supermicro

S9BMBCMM002 

320.43 EUR bez DPH
384.52 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBlade Switch Module (MBM-XEM-002)
 
Supermicro

SRMBMXEM002 

2 073.77 EUR bez DPH
2 488.52 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBlade Switch Module (MBM-XEM-001)
 
Supermicro

SRMBMXEM001 

4 860.03 EUR bez DPH
5 832.04 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBlade Switch Module (MBM-GEM-001)
 
Supermicro

SRMBMGEM001 

2 816.43 EUR bez DPH
3 379.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeChassis Management Module
 
Supermicro

SRMBMCMMFIO 

473.40 EUR bez DPH
568.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS3 

52.20 EUR bez DPH
66.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, Broadcom komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-INT3 

42.96 EUR bez DPH
51.16 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP modul, 1GBASE-SX, 1,25Gbps, duplex, multimode, do 300/550m, 850nm (VCSEL), LC, DMI, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1GLC-NET01 

31.84 EUR bez DPH
43.49 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP modul, 1000BASE-LX, 1,25Gbps, duplex, singlemode do 10km, 1310nm (FP), LC, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1GLC-NET02 

32.80 EUR bez DPH
44.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

25.71 EUR bez DPH
28.27 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 2m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-2M 

42.44 EUR bez DPH
28.36 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-3M 

26.32 EUR bez DPH
29.74 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco nexus kompatibil.
 
OEM

SKOEMGBICTXNEX 

35.27 EUR bez DPH
41.68 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBASE-T, 30m (CAT.6A alebo 7), RJ-45, Cisco NEXUS kompatibil.
 
OEM

SKOEM-SFP-PLUS-TXNEX 

87.33 EUR bez DPH
89.27 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, HP kompatibil. (J8177C)
 
OEM

SKOEMGBICTX-HP 

42.58 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 111

produktov

6

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info