Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12702
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 49

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel UTP, Cat6, drát, PVC, Eca, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2035 

116.70 EUR bez DPH
123.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel S/FTP, Cat6A, drát, Eca, PVC, cievka 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2040 

198.00 EUR bez DPH
247.50 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS kabel FTP, Cat5E, drôt, LSOH, Eca, box 305m - šedý
 
CNS Network

SKOEM-IFB2009 

115.82 EUR bez DPH
133.96 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
LEXI kabel UTP, Cat5E, drôt, PVC, Eca, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2015 

85.38 EUR bez DPH
91.63 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS kabel FTP, Cat5E, lanko, PVC, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKOEM-IFB2010 

106.80 EUR bez DPH
144.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird LAN kábel CAT6, UTP, prémiové CCA vodiče, 100 m, šedý
 
Gembird

SKGBUPC-6004SE-SOL/100 

24.29 EUR bez DPH
29.15 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SOLARIX kabel Outdoor, FTP, Cat5E, drôt, PVC, Eca, box 305m, s ocelovým lankom - šedá
 
CNS Network

SKNET-SXKD-5E-FTP-PE-SAM 

177.60 EUR bez DPH
222.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
KELine Kábel S/FTP 4x2xAWG23, Cat7, 1000 MHz, LSOH, Euroclass Dca - s2, d2, a1, 500m
 
KELine

SKKEJ_KE1000HS23-Dca 

347.33 EUR bez DPH
384.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SOLARIX kabel FTP, Cat5E, drôt, PVC, Eca, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKNET-IFB2005 

129.60 EUR bez DPH
125.43 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LINC-P. KABEL CAT.6A UTP 5M ŽL
 
Legrand

SKLEG-632881 

9.02 EUR bez DPH
11.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LINC-P. KABEL CAT.6A UTP 3M ŽL
 
Legrand

SKLEG-632880 

6.31 EUR bez DPH
8.39 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LINC-P. KABEL CAT.6A UTP 2M ŽL
 
Legrand

SKLEG-632879 

5.05 EUR bez DPH
6.71 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LINC-P. KABEL CAT.6A UTP 1M ŽL
 
Legrand

SKLEG-632878 

3.88 EUR bez DPH
5.15 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
EFB S/FTP (PiMF) drôt LSOH 500m cat7, CPR Dca, AWG23, 1000Mhz, 10GBase-T, oranžový, meď, 500m
 
CNS Network

SKNET_MK7101500CPR 

342.00 EUR bez DPH
378.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
EFB S/FTP (PiMF) drôt LSOH 100m cat7, CPR Dca, AWG23, 1000Mhz, 10GBase-T, oranžový, meď, 100m
 
CNS Network

SKNET_MK7101100CPR 

89.76 EUR bez DPH
138.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický kábel k zafouknutiu EPSU AIRBLOWN, 12 vlákien SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, d1,8mm, 100N, 4km
 
CNS Network

SKNET_012-SM657A1-DR-18-ZX 

838.80 EUR bez DPH
267.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Kabel optický k zafuknutiu EPSU AIRBLOWN, 06 vlákien SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, d1,6mm, 100N, 4km
 
CNS Network

SKNET_006-SM657A1-DR-16-ZX 

606.00 EUR bez DPH
267.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický kábel k zafuknutiu EPSU AIRBLOWN, 02 vlákien SM 9/125, G.657A1, suchý, HDPE, d1,2mm, 100N, 4km
 
CNS Network

SKNET_002-SM657A1-DR-12-ZX 

369.60 EUR bez DPH
267.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SOLARIX Instalačný kábel, Cat6A, STP, LSOH Dca s1 d2 a1 - 500m/cievka
 
CNS Network

SKNET_SXKD-6A-STP-LSOH 

287.76 EUR bez DPH
344.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti TOUGH Cable PRO, UTP, Cat6, 305m, high-speed, indoor
 
Ubiquiti

SKUBI-U-Cable-C6-CMR 

162.10 EUR bez DPH
180.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 49

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.