Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12710
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 16

produktov

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC220L Tranceiver, 1000TX/1000FX, SFP slot
 
TP-LINK

SKTL-MC220L 

22.85 EUR bez DPH
27.40 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-300SC 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Multimod med Convertor
 
D-Link

SKDLNKDMC-300SC 

80.13 EUR bez DPH
92.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC200CM konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.
 
TP-LINK

SKTL-MC200CM 

45.26 EUR bez DPH
54.41 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC210CS konvertor, 1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC opt.
 
TP-LINK

SKTL-MC210CS 

45.51 EUR bez DPH
54.70 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC110CS
 
TP-LINK

SKTL-MC110CS 

28.65 EUR bez DPH
34.51 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-1000 Converter Chassis, 16-Slot
 
D-Link

SKDLNKDMC-1000 

376.58 EUR bez DPH
435.79 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-1001 Redunant Power Supply f. DMC-1000
 
D-Link

SKDLNKDMC-1001 

204.04 EUR bez DPH
236.05 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-515SC 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter
 
D-Link

SKDLNKDMC-515SC 

141.32 EUR bez DPH
163.42 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-700SC prevodnik 1GB TX na 1GB SX (SC) multimod
 
D-Link

SKDLNKDMC-700SC 

157.00 EUR bez DPH
181.58 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
D-Link DMC-810SC prevodnik 1GB TX na 1GB LX (SC) singlemod
 
D-Link

SKDLNKDMC-810SC 

329.53 EUR bez DPH
381.31 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC111CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC
 
TP-LINK

SKTL-MC111CS 

35.78 EUR bez DPH
43.12 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC112CS WDM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC
 
TP-LINK

SKTL-MC112CS 

35.78 EUR bez DPH
43.12 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.
 
TP-LINK

SKTL-MC100CM 

28.76 EUR bez DPH
34.51 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
zostava
 
OEM Media konvertor 1000TX/1000SX, 2xLC, 1xRJ45, gigabit, multimode
 
TP-LINK

SKTL-MC220L-SFPMM 

42.08 EUR bez DPH
47.88 EUR s DPH

 

0.30 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
zostava
 
OEM Media konvertor 1000TX/1000LX, 2xLC, 1xRJ45, gigabit, singlemode
 
TP-LINK

SKTL-MC220L-SFPSM 

44.59 EUR bez DPH
71.88 EUR s DPH

 

0.30 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK MC1400 14slotové rackové šasi
 
TP-LINK

SKTL-MC1400 

188.33 EUR bez DPH
198.00 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava,
    ZA - ZA - Žilina
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info