Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12710
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 9

produktov

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP Slot Supporting MiniGBIC Modules, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
 
TP-LINK

SKTLNMC220L 

15.52 EUR bez DPH
19.49 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 2km
 
TP-LINK

SKTLNMC100CM 

22.91 EUR bez DPH
28.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 20km
 
TP-LINK

SKTLNMC110CS 

22.91 EUR bez DPH
28.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC Fiber Converter,Full-duplex,Tx:1550nm,Rx:1310nm, Up to 20km
 
TP-LINK

SKTLNMC111CS 

22.91 EUR bez DPH
28.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC Fiber Converter,Full-duplex,Tx:1310nm,Rx:1550nm,Up to 20km
 
TP-LINK

SKTLNMC112CS 

22.91 EUR bez DPH
28.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TP-LINK TL-MC1400 14-slot Media Converter Chassis, Supports Redundant Power Supply, with One AC Power Supply Preinstalled
 
TP-LINK

SKTLNTL-MC1400 

167.78 EUR bez DPH
209.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
TP-LINK MC1400 14slotové rackové šasi
 
TP-LINK

SKTL-MC1400 

193.40 EUR bez DPH
198.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex
 
TP-LINK

SKTLNMC200CM 

28.28 EUR bez DPH
34.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Single-Mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 15km
 
TP-LINK

SKTLNMC210CS 

28.28 EUR bez DPH
34.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info