Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 83

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

229.98 EUR bez DPH
601.44 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

87.19 EUR bez DPH
90.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch
 
Cisco

SKC-RCKMNT-19-CMPCT= 

46.09 EUR bez DPH
90.22 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 2920 1.0m Stacking Cable
 
Aruba

HPEJ9735A 

148.08 EUR bez DPH
213.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 2920 3.0m Stacking Cable
 
Aruba

HPEJ9736A 

231.96 EUR bez DPH
334.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 5400R 1100W PoE+ zl2 PSU
 
Aruba

HPEJ9829A 

985.54 EUR bez DPH
1 422.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 10500 2500W AC Power Supply
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJC610A 

1 722.87 EUR bez DPH
2 482.80 EUR s DPH

 

2.31 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 10508-V Switch Chassis
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJC611A 

8 587.18 EUR bez DPH
12 391.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD089B 

288.70 EUR bez DPH
416.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD092B 

540.70 EUR bez DPH
858.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD094B 

1 447.90 EUR bez DPH
2 089.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD102B 

215.50 EUR bez DPH
310.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X290 1000 A JD5 2m RPS Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD187A 

24.96 EUR bez DPH
36.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 7500 2800W AC Power Supply
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD219A 

2 189.43 EUR bez DPH
3 156.00 EUR s DPH

 

2.31 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X230 Local Connect 50cm CX4 Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD363B 

172.14 EUR bez DPH
248.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X230 Local Connect 100cm CX4 Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD364B 

197.92 EUR bez DPH
285.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE A MSR 16-port Async Serial SIC Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG186A 

1 369.78 EUR bez DPH
1 976.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG234A 

7 653.34 EUR bez DPH
11 043.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X260 Min D-28 to 4-RJ45 0.3m Rtr Cbl
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG263A 

44.98 EUR bez DPH
64.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP 10500 Type A MPU w/Comware v7 OS
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG496A 

8 388.45 EUR bez DPH
12 104.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 83

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info