Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 138

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti - UniFi Patch Cable, black
 
Ubiquiti

SKUBI-U-Cable-Patch-0.3M-black 

2.42 EUR bez DPH
2.52 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti - UniFi Patch Cable, blue
 
Ubiquiti

SKUBI-U-Cable-Patch-0.3M-RJ45- 

2.42 EUR bez DPH
2.52 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Multi-mode, duplex, fiber transceiver module
 
Ubiquiti

SKUBI-UACC-OM-MM-10G-D-2 

40.15 EUR bez DPH
43.72 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
 
Mikrotik

SKMIKRO-XS+31LC10D 

132.03 EUR bez DPH
162.69 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Catalyst 9200L Stack Module
 
Cisco

SKC-C9200L-STACK-KIT= 

830.45 EUR bez DPH
1 829.58 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 24G 4SFP Swch
 
Aruba

HPER8N88A 

461.59 EUR bez DPH
1 569.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S+85DLC03D 

53.84 EUR bez DPH
64.42 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit ConnectionsSPEC: Up to 3 m Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5220-3M 

28.71 EUR bez DPH
37.87 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit ConnectionsSPEC: Up to 1 m Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5220-1M 

26.28 EUR bez DPH
32.88 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10 Gigabit PCI Express Network AdapterSPEC: PCIe 3.0 ×4, Include CAT6A Ethernet CableFATURE: Support 10/5/2.5
 
TP-LINK

SKTLNTX401 

86.66 EUR bez DPH
109.87 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEX
 
Ubiquiti

SKUBI-USW-FLEX-UTILITY 

47.64 EUR bez DPH
59.39 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE) up to 4 switches
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT450-ADEZ 

318.91 EUR bez DPH
779.25 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
 
Cisco

SKC-SBFT-SFP-H10GB-CU3M 

61.39 EUR bez DPH
141.58 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-BX SFP, 1310NM
 
Cisco

SKC-GLC-BX-U= 

1 076.72 EUR bez DPH
1 840.52 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S+31DLC10D 

120.39 EUR bez DPH
131.44 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
 
Ubiquiti

SKUBI-F-POE 

28.28 EUR bez DPH
35.19 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 3800/3810M 0.5m Stacking Cable
 
Aruba

HPEJ9578A 

260.29 EUR bez DPH
375.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 2920 1.0m Stacking Cable
 
Aruba

HPEJ9735A 

86.00 EUR bez DPH
259.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 2920 3.0m Stacking Cable
 
Aruba

HPEJ9736A 

130.41 EUR bez DPH
394.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 5400R 1100W PoE+ zl2 PSU
 
Aruba

HPEJ9829A 

1 273.31 EUR bez DPH
1 837.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 138

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.