Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 86

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
MA-SFP-1GB-TX 1000Base-TX SFP TRX TAA
 
Legrand

SKLEG-MA-SFP-1GB-TX-LEG 

216.30 EUR bez DPH
259.56 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MM Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MM-LEG 

195.66 EUR bez DPH
234.79 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 10PK
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MM-LEG-10PK 

1 565.58 EUR bez DPH
1 878.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 5PK
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MM-LEG-5PK 

783.48 EUR bez DPH
940.18 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MGBLH1 1000Base-LH SFP Transceiver TAA
 
Legrand

SKLEG-MGBLH1-LEG 

87.49 EUR bez DPH
104.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP-10G-SR Transceiver
 
Legrand

SKLEG-SFP-10G-SR-LEG 

349.97 EUR bez DPH
419.96 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10Gbase-LR SFP+ LC TransceiverSPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5110-LR 

30.94 EUR bez DPH
47.03 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MMD Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MMD-LEG 

164.83 EUR bez DPH
197.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MMD 10pk 1000Base-SX SFP TRX TAA
 
Legrand

SKLEG-GLCSXMMD-LEG-10PK 

1 319.76 EUR bez DPH
1 583.71 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MMD 5pk 1000Base-SX SFP TRX TAA
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MMD-LEG-5PK 

659.76 EUR bez DPH
791.71 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseSX SFP Module, Short Range 550m, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-SX-E 

594.01 EUR bez DPH
645.58 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-LX-10-E 

822.67 EUR bez DPH
894.13 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-SR-E 

1 126.91 EUR bez DPH
1 224.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-LR-E 

2 254.19 EUR bez DPH
2 450.19 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-LC 

893.68 EUR bez DPH
971.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-SC 

1 117.19 EUR bez DPH
1 214.28 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-LC 

777.07 EUR bez DPH
844.56 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-SC 

916.36 EUR bez DPH
995.97 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Catalyst 9300 2 x 40GE Network Module, spare
 
Cisco

SKC-C9300-NM-2Q= 

1 772.80 EUR bez DPH
3 610.26 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand C2G SFP-10G-LR-S 10GB SFP+ Transceiver TAA
 
Legrand

SKLEG-SFP-10G-LR-S-LEG 

754.51 EUR bez DPH
1 008.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 86

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.