Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12774
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 42

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition, PoE 50W
 
Ubiquiti

SKUBI-UDM-SE 

517.05 EUR bez DPH
553.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX lite + L4 (850MHz, 64 MB RAM, 5xLAN switch, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB750R2 

38.11 EUR bez DPH
43.62 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti EdgeRouter 4 3x1000Mbps+ 1x SFP fan-less desktop/rack
 
Ubiquiti

SKUBI-ER-4 

183.39 EUR bez DPH
226.96 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX PoE + L4 (800MHz; 128MB RAM, 5xGLAN switch, PoE in/out, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB960PGS 

74.90 EUR bez DPH
86.26 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
MIKROTIK RouterBOARD PowerBox Pro + L4 (800MHz; 128MB RAM, 5xGLAN switch, PoE in/out, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB960PGS-PB 

95.94 EUR bez DPH
108.10 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

Produkt nie je možné objednávať cez WEB. Kontaktujte svojho obchodníka

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
 
Ubiquiti

SKUBI-UDM-PRO 

405.45 EUR bez DPH
503.45 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-R470T+ Multi-WAN Load Balance Router, 1 Fixed 10/100Mbps WAN Port + 3 Configurable 10/100Mbps WAN/LAN Ports
 
TP-LINK

SKTLNTL-R470T 

32.59 EUR bez DPH
44.53 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX S + L4 (880MHz, 256 MB RAM, 5xGLAN, 1x SFP, switch, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB760IGS 

70.25 EUR bez DPH
75.34 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "Omada VPN Router with 10G PortsPORT: 1× 10G SFP+ WAN Port, 1× 10G SFP+ WAN/LAN Port,1× Gigabit SFP WAN/LAN Por
 
TP-LINK

SKTLNER8411 

445.97 EUR bez DPH
590.98 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra
 
Ubiquiti

SKUBI-UCG-Ultra 

101.24 EUR bez DPH
114.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "1-port Gigabit XPON SFUGalachip Chipset with G.984.x, Class B+SPEC: 1 x GE LAN port, 1 x SC/APC XPON port, Br
 
TP-LINK

SKTLNXZ000-G7(ISP) 

18.59 EUR bez DPH
17.75 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "XPON SFU with 1-port 2.5Gb LANRealtek Chipset with G.984.x, Class B+SPEC: 1× 2.5Gigabit LAN Port, 1 x SC/APC
 
TP-LINK

SKTLNXZ005-G6 

37.04 EUR bez DPH
47.51 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Dream Machine Pro Max
 
Ubiquiti

SKUBI-UDM-Pro-Max 

624.48 EUR bez DPH
692.83 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi gateway with full 2.5 GbE support for high-performance networking at small-to-medium sites
 
Ubiquiti

SKUBI-UXG-Max 

202.35 EUR bez DPH
223.80 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "Omada Multi-Gigabit VPN RouterPORT: 1× 2.5G RJ45 WAN Port, 1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port, 1× Gigabit SFP WAN/LAN P
 
TP-LINK

SKTLNER707-M2 

167.45 EUR bez DPH
211.14 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi gateway with a full suite of advanced routing and security features
 
Ubiquiti

SKUBI-UXG-Lite 

134.10 EUR bez DPH
158.40 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ISR 1101 4 Ports GE Ethernet WAN Router
 
Cisco

SKC-C1101-4P 

479.27 EUR bez DPH
1 521.65 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-R480T+ Multi-WAN Load Balance Router, 1 Fixed 10/100Mbps WAN Port + 3 Configurable 10/100Mbps WAN/LAN Ports
 
TP-LINK

SKTLNTL-R480T 

47.19 EUR bez DPH
59.40 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ISR 1100 4P Dual GE Ethernet w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
 
Cisco

SKC-C1111-4PLTEEA 

1 891.97 EUR bez DPH
3 107.66 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ISR 1100 4 Ports DSL Annex A/M and GE WAN Router
 
Cisco

SKC-C1117-4P 

1 030.08 EUR bez DPH
1 691.88 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 42

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.