Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 79

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9281D 

59.98 EUR bez DPH
159.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

87.19 EUR bez DPH
90.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches
 
Zyxel

SKZYRPS600-HP 

387.95 EUR bez DPH
421.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-3M-ZZ0103F 

150.51 EUR bez DPH
163.49 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-BX SFP, 1490NM
 
Cisco

SKC-GLC-BX-D= 

855.90 EUR bez DPH
1 560.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-BX SFP, 1310NM
 
Cisco

SKC-GLC-BX-U= 

855.90 EUR bez DPH
1 560.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

227.03 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-LH-SMD= 

451.79 EUR bez DPH
1 194.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD 

329.20 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-EX-SMD= 

1 313.47 EUR bez DPH
2 394.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDE575-BBEE 

21.88 EUR bez DPH
25.48 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
PowerEdge VRTX 10Gb Switch Module Int 16 ports to Ext 6 ports (4x 10Gb SFP+ 2x 1Gb RJ45) Customer Install
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT329-BCGX 

1 328.04 EUR bez DPH
1 680.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10439 

85.93 EUR bez DPH
110.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10929 

528.41 EUR bez DPH
783.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10933 

72.80 EUR bez DPH
96.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10934 

145.00 EUR bez DPH
187.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-11196 

289.67 EUR bez DPH
359.87 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Qlogic Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBGM 

322.16 EUR bez DPH
386.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ LR4 10km Reach on SMF - Customer Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBGN 

2 531.09 EUR bez DPH
415 041.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBON 

301.24 EUR bez DPH
359.87 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 79

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info