ASBIS SK
ASBIS SK

Využite nekompromisnú ponuku od značky Lenovo na konfiguráciu v zvýhodnenej ponuke a k tomu ideálny tip na datacentrum od APC.

Škálovateľná, vysoko výkonná hyperkonvergovaná infraštruktúra na bázi vSAN umožňuje užívateľom rozvíjať prostredie vSphere lokálne aj v cloude. S využitím hyperkonvergované infraštruktúry môžete vďaka efektivite prevádzky a ľahkému prispôsobeniu rastúcim nárokom na IT infraštruktúru výrazne znížiť celkové náklady na vlastníctvo (TCO). Jej obrovskou prednosťou oproti iným produktom nasadzovaným do prostredia VMware je, že je v jadre samotného hypervízora, a nie je tak nutné implementovať žiadne ďalšie "VM". V prípade All Flash konfigurácie má tak masívny, distribuovaný výkon, ktorému len ťažko konkurujú monolitické diskové polia. Ďalšou obrovskou výhodou je vysoká škálovateľnosť, keď celý systém možno jednoducho a za behu rozširovať, a tým navyšovať jeho výkon a kapacitu. Pripravili sme pre vás konfiguráciu o 3 uzloch, postavenú na certifikovaných výpočtových uzloch, využívajúcich servery Lenovo ThinkSystem SR630:

 • 2× Intel Xeon Silver 4208 - 8 core
 • 256 GB pamäť
 • 2× SSD pre OS v M.2 slotu
 • 1× 800GB SSD
 • 4× 2,4TB HDD
 • Plná redundancia a vzdialená správa
 • Komunikácia je zaistená cez 10GB SFP+ karty prepojené cez 2x Lenovo ThinkSystem NE1032 switche
 • Riešenie je pokryté vSAN Standard licenciou pre 6 CPU, no v rámci promo zákazník platí iba licenciu na 4 CPU.

Nemáte kam uložiť konfiguráciu a chýba vám datacentrum?

Vyskúšajte Schneider Electric EcoStruxure Micro Data Center. Skriňa 6U pre montáž na stenu od spoločnosti Schneider Electric predstavuje inovatívny spôsob nasadenia serverov a sieťových zariadení v prostredí edge computing. Jedinečná nízkoprofilová konštrukcia umožňuje montáž zariadenia o veľkej hĺbke na stenu v kompaktnom prevedení, ktoré v porovnaní s tradičnými skriňami pre montáž na stenu zasahuje menej do okolia. Môže byť dodávaná s vopred integrovaným batériovým záložným zdrojom APC Smart UPS, riešením NetBotz pre zabezpečenie proti fyzickým a environmentálnym hrozbám a APC cloudovou platformou pre vzdialené monitorovanie EcoStruxure IT, ktorá zostane pripojená v prostrediu edge computing.

Podmienky akcie:

 • akcia platí do 30.6.2020,
 • akcia sa vzťahuje len na vybrané produkty,
 • podmienkou pre splnenie akcie je objednanie produktov Lenovo a APC zadané na jednej objednávke,
 • akciu nie je možné kombinovať s ďalšími špeciálnymi zľavami.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info