ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa

V ASBISe spolu s Dobrým anjelom pomáhame rodinám v núdzi.

Záleží nám na dôvere a dobrých vzťahoch s obchodnými partnermi, čoho súčasťou je aj drobná pozornosť na konci roka. Preto sme sa v ASBISe rozhodli vymeniť materiálne darčeky pre obchodných partnerov a namiesto toho pomôcť konkrétnym rodinám, ktoré to potrebujú. Naším obchodným partnerom sme tak na rok 2020 venovali status Dobrý anjel.


Spoločne pomáhame tým,
ktorí to potrebujú.

V spolupráci s Dobrým anjelom sme sa v ASBISe rozhodli prispieť sumou 15.000 Eur na pomoc viac ako 100 rodinám s deťmi, kde jeden z rodičov alebo dieťa trpí dlhodobou zákernou chorobou. Dobrý anjel aj vďaka tejto pomoci vráti týmto rodinám nádej na ľudskú dôstojnosť.Dobrí anjeli v ASBISe

Pomôcť rodinám v núdzi sa rozhodli aj zamestnanci ASBISu. Tretina ASBIS tímu sa rozhodla namiesto materiálneho vianočného darčeka pre podporu Dobrého anjela, ktorému prispeli sumou 2 050 EUR. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tomto peknom geste.
Rešpektujeme súkromie rodín

Pokiaľ si želáte spoznať rodiny, ktorým sme spoločne pomohli, všetky informácie sú k dispozícii na transparentnom Anjelskom účte. Pre viac informácií kontaktujte info@asbis.sk.

O nadácii Dobrý anjel

Dobrý anjel je nezisková organizácia, ktorá každý mesiac finančne pomáha viac ako 3000 rodinám v núdzi. Dobrý anjel prerozdeľuje všetky finančné dary rovným dielom a do posledného centu. Konečný výber príjemcov zostavujú onkológovia a pediatri, teda tí, ktorí poznajú ich sociálnu a zdravotnú situáciu v rodine.

Ďakujeme, že ste s nami. Pomáhame spolu.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info