ASBIS SK
ASBIS SK

Aj vďaka vám sme darovali úsmev viac ako 100 rodinám. ASBIS v spolupráci s Dobrým Anjelom pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú

Ďakujeme vám všetkým. Spoločne pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú.

Záleží nám na dôvere a dobrých vzťahoch s obchodnými partnermi. Súčasťou toho je aj drobná pozornosť na konci roka. V ASBISe sme sa rozhodli vymeniť materiálne darčeky pre obchodných partnerov a namiesto toho pomôcť rodinám, ktoré to potrebujú. Našim obchodným partnerom sme tak venovali status Dobrý Anjel. Aj tento rok prispejeme sumou 15 000 EUR na pomoc viac ako 100 rodinám s deťmi, kde jeden z rodičov alebo dieťa trpí dlhodobou zákernou chorobou.

Našim cieľom je pomôcť a inšpirovať

Výmenou materiálnych darčekov za pomoc rodinám v núdzi sme prekročili hranice našich zaužívaných tradícií a priniesli koncoročným stretnutiam s partnermi vyššiu hodnotu - dobrý pocit z pomoci slabším a zraniteľnejším. Pridajte sa k nám a osloboďte sa od materiálnych pozorností pre vašich partnerov. Spoločne dokážeme viac.

Dobrí Anjeli v ASBISe

Pomôcť rodinám v núdzi sa rozhodli aj zamestnanci ASBISu. Tretina tímu si namiesto materiálneho vianočného darčeka od ASBISu vybrala status Dobrého Anjela. Spoločne tak prispeli nadácii Dobrý Anjel sumou 2 050 EUR. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tomto peknom geste.

Rešpektujeme súkromie rodín

Pokiaľ si želáte spoznať rodiny, ktorým sme spoločne pomohli, všetky informácie sú k dispozícii na transparentnom Anjelskom účte. Pre viac informácií kontaktujte [email protected].

O nadácii Dobrý Anjel

Dobrý Anjel je nezisková organizácia, ktorá každý mesiac finančne pomáha viac ako 3000 rodinám v núdzi. Dobrý Anjel prerozdeľuje všetky finančné dary rovným dielom a do posledného centu. Konečný výber príjemcov zostavujú onkológovia a pediatri, teda tí, ktorí poznajú ich sociálnu a zdravotnú situáciu v rodine.

Tento rok sa do kampane zapojili aj naši Dobrí Anjeli

... a ďalší. ĎAKUJEME.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.