ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa4. máj 2023

ASUS získal toto ocenenie už deviatykrát

BRATISLAVA — ASUS oznámil, že získal ocenenie ako taiwanská najhodnotnejšia medzinárodná značka za rok 2022 (Best Global Taiwan Brand) podľa spoločnosti Interbrand. ASUS získal toto ocenenie už deviatykrát, pričom jeho značka dosiahla v roku 2022 hodnotu 2,163 miliardy amerických dolárov, čo predstavuje 16 % nárast v porovnaní s predchádzajúcim rokom.

„Hoci súčasná situácia priniesla náročné výzvy, ASUS dosiahol vynikajúci výsledok. Je pre nás cťou, že nás spoločnosť Interbrand už deviatykrát ocenila ako taiwanskú najhodnotnejšiu medzinárodnú značku,“ povedal ASUS co-CEO S. Y. Hsu.

ASUS co-CEO Samson Hu dodal: „Epidémia zmenila životy ľudí a ich spotrebiteľské návyky a zároveň vytvorila nové obchodné príležitosti. ASUS sa aktívne venuje potrebám používateľov, tvorí dizajny a vyvíja ich s cieľom udávať trendy na trhu a naďalej smeruje k tomu, aby sa stal poprednou technologickou inovačnou spoločnosťou, ktorá je vysoko rešpektovaná novou digitálnou generáciou.“

Prieskum Best Taiwan Global Brands organizuje Úrad pre priemyselný rozvoj Ministerstva hospodárstva Taiwanu. Jeho vykonaním bola poverená popredná svetová poradenská spoločnosť v oblasti značiek Interbrand, ktorá hodnotí a zostavuje rebríček značiek na základe ich povedomia, lojality zákazníkov, finančnej výkonnosti a stratégií riadenia. Interbrand využíva údaje z prieskumu, aby vyhodnotil taiwanské spoločnosti s najvyššou hodnotou značky.

ASUS dosiahol v prieskume vynikajúce výsledky vo viacerých oblastiach, ako je zriadenie výboru zloženého z viacerých odborníkov, riadenie imidžu značky pre všetky produktové rady a obohatenie firemnej kultúry a komunikácie. ASUS tiež intenzívne podporoval inovácie prostredníctvom spolupráce s externými priemyselno-akademickými partnermi, ako je napríklad Národná taiwanská univerzita.

ASUS je odhodlaný plniť svoje poslanie a hľadať neuveriteľné inovácie, ktoré vytvárajú všadeprítomný, srdečný a radostný inteligentný život pre každého. Spoločnosť tento rok posilnila svoju emocionálnu rezonanciu s novou generáciou spotrebiteľov prostredníctvom spolupráce s umelcami, ako sú Philip Colbert a Steven Harrington, a tiež usporiadaním rôznych aktivít pre kreatívnu komunitu.

Ocenenie od spoločnosti Interbrand je ďalším prírastkom do dlhého zoznamu globálnych ocenení, ktoré ASUS získal v roku 2022 a začiatkom roka 2023. Medzi ne patria:

  • Najobdivovanejšia spoločnosť na svete podľa magazínu Fortune v roku 2022 a 2023 (siedmy- a ôsmykrát)
  • Najlepší zamestnávateľ na svete podľa magazínu Forbes (tretíkrát v rade) a Forbes Global 2000
  • 32 ocenení iF Product Design Award
  • 39 ocenení Red Dot Design Award a 9 ocenení Red Dot Brands & Communication Design Award
  • 17 ocenení Good Design Award
  • 7 ocenení CES Innovation Award 2023
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.