ASBIS SK
ASBIS SK

Prelomové inovácie spoločnosti ASUS
boli ocenené vo viacerých kategóriách.

KĽÚČOVÉ BODY

  • Víťazstvo inovácií: Deväť prestížnych ocenení CES® 2024 Innovation Award je potvrdením neúnavnej snahy spoločnosti ASUS o dokonalosť
  • Široká škála ocenených produktov: Víťazné produkty prinášajú prevratné funkcie a technologické inovácie naprieč viacerými kategóriami
  • Inovácie a trvalá udržateľnosť: Ocenené produkty ako Zenbook Duo a ZenScreen OLED spájajú špičkové technológie s trvalou udržateľnosťou

Bratislava 16. január 2024 – ASUS oznámil, že získal celkovo deväť prestížnych ocenení CES® 2024 Innovation Award. Ocenenia boli udelené počas otváracieho ceremoniálu veľtrhu CES 2024 v Las Vegas a oslavujú inovácie a výnimočnosť v rôznych kategóriách vrátane umelej inteligencie, digitálneho zdravia, hrania a esportu a mobilných zariadení.

ASUS uspel v rôznych produktových segmentoch, čo dokazuje jeho snahu prinášať špičkové technológie a dizajn. Tento pozoruhodný úspech zároveň podčiarkuje uznanie, ktoré ASUS získal na jednom z najprestížnejších podujatí v odvetví.

„Sme poctení, že sme na veľtrhu CES 2024 získali tieto ocenenia. Podčiarkujú našu neúnavnú snahu o inovácie a dokonalosť. ASUS chce poskytovať inovatívne riešenia každodenných problémov,“ uviedol S.Y. Hsu, Co-CEO spoločnosti ASUS. „Tieto ocenenia potvrdzujú náš záväzok prinášať špičkové technológie a produkty, ktoré uspokojujú meniace sa potreby našich používateľov.“

Úspech na veľtrhu CES 2024 podčiarkuje odhodlanie spoločnosti ASUS byť priekopníkom v oblasti technológií a dizajnu. ASUS neustále posúva štandardy odvetvia prirodzeným spájaním futuristických technológií s moderným dizajnom, používateľskou prívetivosťou a zodpovednosťou voči životnému prostrediu a sľubuje používateľom prevratné pokroky, ktoré kladú dôraz na inovácie aj udržateľnú budúcnosť.

Hranie & esporty:

ROG Matrix Platinum GeForce RTX™ 4090: ROG Matrix RTX 4090 je prvá desktopová grafická karta značky ASUS s tepelnou zmesou z tekutého kovu na grafickom čipe, ktorá poskytuje špičkový výkon v hrách a esporte. Jej dizajn umožňuje dosahovať rekordné boost frekvencie pri zachovaní tichej prevádzky vďaka tekutému chladeniu.

Mobilné zariadenia, príslušenstvo a aplikácie:

ROG Ally: ROG Ally je vreckový počítač so systémom Windows 11, ktorý umožňuje hranie na platformách Steam, Epic a Xbox Game Pass. Zariadenie môžete pripojiť k televíznej obrazovke a užiť si hranie pre viacerých hráčov alebo k externej grafickej karte ROG XG Mobile pre intenzívne hranie. Poháňa ho procesor AMD Ryzen™ Z1 Extreme, ktorý poskytuje plynulé hranie v rozlíšení 1080p. V kombinácii s nízkou hmotnosťou iba 608 gramov prináša Ally hranie pri vysokých snímkových frekvenciách kdekoľvek. Dizajnové zlepšenia, ako sú zoštíhlené rebrá chladiča a ergonomické rukoväte, zabezpečujú pohodlie počas dlhých herných relácií a chladenie Zero Gravity využíva tepelné trubice a fluidné ložiská pre tichšiu prevádzku. Ultratenké rebrá chladiča zabezpečujú špičkový odvod tepla, aby bol Ally chladný a tichý a poskytoval štýlový herný zážitok.

ROG Ally

Počítačové periférie a príslušenstvo:

2023 ROG Flow Z13 RMT02 (GZ301VIC): ROG Flow mení podobu mobilných počítačov, pretože spája prenosnosť a flexibilitu tabletu Flow Z13 s výkonom herného notebooku a dizajnovou filozofiou spoločnosti ACRONYM. Vybavený je procesorom Intel® Core™ i9 13900H, grafickou kartou NVIDIA® GeForce® RTX 4070 vo verzii pre notebooky a má na mieru vyrobené hliníkové šasi, ktoré zaručuje odolnosť aj štýl. Inovatívny integrovaný systém na nosenie slúži ako ochrana a umožňuje všestranné režimy používania.

ROG Flow Z13 GZ301

2023 ROG XG Mobile (GC33): Externá grafická karta ROG XG Mobile ponúka najdôležitejšie funkcie: zabudovaný I/O hub a proprietárny PCIe® konektor, ktorý zabezpečuje zvýšenú šírku pásma. Grafický čip využíva efektívnu odparovaciu komoru, ktorá udržiava optimálny výkon bez zhoršenia chladenia aj počas intenzívneho hrania. Externá grafická karta ROG XG Mobile vďaka tomu prináša bezkonkurenčnú konektivitu, účinné chladenie a estetickú identitu.

ROG Swift OLED + ROG Aura Light Bar + ROG Desk Arm: Monitory ROG Swift OLED PG39WCDM a PG34WCDM sú vybavené technológiou ROG OLED tretej generácie a dosahujú o 30 % vyšší maximálny jas a o 20 % lepšie pozorovacie uhly. Ich exkluzívny chladič zabezpečuje účinné chladenie počas dlhého hrania, čím zabraňuje vypáleniu obrazu a udržiava výkon OLED displeja bez rušivého hluku. ROG Aura Monitor Light Bar ALB01 minimalizuje odrazy obrazovky vďaka patentovanému asymetrickému osvetleniu, čím znižuje únavu zraku, zvyšuje jas pracovnej plochy aoptimalizuje používateľský zážitok. Rameno monitora ROG Ergo Monitor Arm AAS01 je vybavené mechanickým pružinovým mechanizmom aumožňuje plynulé nastavenie bez námahy v širokom rozsahu pohybov: monitor sa môže otáčať o 75° nahor, o 15° nadol a o celých 360°.

Počítačový hardvér a komponenty:

ROG Swift OLED PG49WCD: Monitor PG49WCD sa môže pochváliť výnimočnými funkciami, ktoré zvyšujú úroveň herného zážitku. Má mimoriadne široký formát, ktorý sa hodí na pretekárske simulátory amultitasking. Technológia Smart KVM umožňuje bezproblémové ovládanie dvoch počítačov. Luxusný QD-OLED panel poskytuje skutočnú čiernu a živé zobrazenie 10-bitových farieb, ktoré pokrývajú 99 % gamutu DCI-P3.

ZenScreen Fold OLED MQ17QH: Prenosný displej MQ17QH definuje dokonalú prenosnosť a prezentuje dômyselnú technológiu skladacieho displeja. Má kovové telo, hmotnosť iba 1,1 kg a elegantnú 12,5-palcovú veľkosť, ktorá sa po otvorení zväčší na 17,3 palca. Pohodlie používania zvyšuje zabudovaný stojan.

Herná klávesnica ROG Falchion RX Low Profile: Herná klávesnica ROG Falchion RX Low Profile využíva optické spínače ROG RX Low-Profile, ktoré zaručujú okamžitú aktiváciu a stabilné stlačenie klávesov, vďaka čomu prinášajú výhodu pri hraní hier a komfort pri každodennom písaní. Kratšie spínače prispievajú ku kompaktnej konštrukcii klávesnice, ktorá je vhodná aj na cestovanie, a ponúkajú životnosť na úrovni 80 miliónov stlačení. Kryt klávesnice poskytuje robustnú ochranu počas cestovania, chráni pred poškriabaním od iných predmetov a zaisťuje, že klávesnica zostane na cestách nedotknutá.

ASUS Zenbook DUO UX8406MA (Všestranné módy)

ASUS Zenbook Duo (2024) UX8406MA: Inovatívny dizajn notebooku ASUS Zenbook Duo (2024) nanovo definuje všestrannosť. Tento prvý 14-palcový notebook s dvoma OLED displejmi na svete1 ponúka odnímateľnú Bluetooth klávesnicu a zabudovaný stojan, vďaka čomu umožňuje štyri režimy používania – režim notebooku, dvoch displejov, stolný režim a režim zdieľania. Zariadenie je vhodné na rôzne úlohy a do rozličných prostredí aponúka certifikácie TÜV, VESA DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision, Dolby Atmos®. Zenbook Duo má certifikáciu Intel Evo™ Edition a ponúka špičkový výkon na cestách, ktorý zabezpečuje procesor Intel Core Ultra, až 32 GB pamäte typu LPDDR5X s frekvenciou 7467 MHz a až 2 TB PCIe 4.0 SSD úložisko. Notebook tiež prináša zlepšené používateľské prostredie vďaka aplikácii ScreenXpert. Používatelia môžu bez námahy využívať oba displeje vďaka funkciám App Switcher a Window Flick a v prípade potreby písať aj na virtuálnej klávesnici. Zenbook Duo sa zameriava na udržateľnosť, preto sú v jeho konštrukcii a ekologickom balení použité recyklované materiály, čím sa minimalizuje jeho vplyv na životné prostredie.

ASUS Zenbook DUO UX8406MA (Dual Screen mód)

Ďalšie informácie o produktoch, ktoré získali ocenenie CES 2024 Innovation Award, nájdete na webovej stránke CES 2024 Innovation Award a na stránke spoločnosti ASUS.

1 K dátumu december 2023 na základe internej analýzy trhu spoločnosťou ASUS, ktorá porovnávala ASUS Zenbook Duo (2024) s konkurenčnými produktmi v tejto triede (notebooky s dvoma OLED displejmi s uhlopriečkou 14 palcov) od výrobcov vrátane spoločností Acer, Apple, HP, Huawei, Dell, Lenovo, Microsoft a Samsung.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.