ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa

Segment nositeľných zariadení priniesol v posledných rokoch viacero technologických inovácií. Jednou z najnovších noviniek je funkcia merania EKG, ktorá bola doteraz k dispozícii iba v prípade vybraných prémiových inteligentných hodiniek. Dostáva sa už aj do segmentu fitness náramkov. Značka Canyon sa chopila tejto funkcie a prichádza s unikátnym fitness náramkom.


Canyon Smart Coach SB-75 je fitness náramok s meraním EKG, ktorý bol riadne otestovaný odborníkmi z IT sféry. EKG funkcia je bezpochyby pridanou hodnotou Canyon náramku, ktorý je stále prínosný aj pre menej náročných užívateľov bez potreby využitia tejto funkcie.

Fitness náramok tiež využíva EKG modul na funkciu tzv. osobného trénera. Modul vyhodnocuje aj HRV, teda variabilitu srdcovej frekvencie.

Tento inteligentný náramok meria premenlivosť v činnosti srdca a na základe nameraných hodnôt vyhodnocujú úroveň vášho stresu a tiež vyhodnocujú úroveň regenerácie vášho tela.

Canyon Smart Coach SB-75 je možné používať v kombinácii s Android telefónmi a s iPhonom. Je potrebné stiahnuť si aplikáciu Canyon Life, ktorá je v slovenčine.

Náramok má odolnosť voči vode a prachu na úrovni IP67. Na jedno nabitie vydrží 5 až 15 dní aktívneho používania. Nabíja sa pomocou zabudovaného USB konektora, ktorý je schovaný v remienku.

Ukázať náramok

Canyon Accessories je rozrastajúca sa značka kvalitného, štýlového, no napriek tomu cenovo dostupného mobilného príslušenstva, doplnkov, nositeľných zariadení a herných pomôcok. Značka bola založená v Holandsku v roku 2003 a vyvinula sa na plnohodnotnú značku spotrebnej elektroniky. Pobočky spoločnosti Canyon sa nachádzajú v 16 krajinách a výrobky tejto značky sa predávajú vo viac ako 26 krajinách po celom svete.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info