ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa

Dochádzajú vám nápady ako motivovať svoje ratolesti k pohybu? Máme pre vás trendy tip v podobe nových inteligentných hodiniek My Dino, ktoré nabudia aj toho najväčšieho malého lenivca. Novodobý Dino-goči, tamagoči v podobe dinosaura, sa rýchlo skamaráti s vašimi deťmi a nenechá ich dlho sedieť.


Canyon uviedol na trh nové inteligentné hodinky pre deti My Dino KW-33. Toto inteligentné a praktické zariadenie je ideálnou pomôckou pre deti veku 8 až 13 rokov. Hodinky sú ladené do detského hip-hop štýlu. V zariadení žije novodobý Tamagoči – roztomilý dinosaurus Dino. Je virtuálny priateľ, ktorý prevedie vaše dieťa svetom zdravia a športu. Živí sa jablkami, ktoré získava vďaka pohybovej aktivite vašich detí. Krokomer, monitor tepovej frekvencie a ďalšie funkcie fitness doplnkov zabezpečujú správne meranie aktivity dieťaťa. Dve zabudované hry na trénovanie mozgu – Puzzle a Matematika – ponúkajú pre dieťa vhodný spôsob oddychu po športových aktivitách.


Hodinky zobrazujú oznámenia zo sociálnych sietí a iných komunikátorov, vibrujú pri prichádzajúcich hovoroch, zobrazujú počasie a umožňujú ovládať fotoaparát smartfónu. Okrem toho hodinky posielajú aj pripomienky – napríklad ísť na prechádzku alebo sa napiť vody. Budík je určený na prebudenie dieťaťa pred vyučovaním.

My Dino KW-33 je teda plnohodnotné inteligentné zariadenie s množstvom funkcií, ktoré sú k dispozícii v akýchkoľvek inteligentných hodinkách pre dospelých: push notifikácie, štatistiky aktivity a spánku, ako aj ovládanie smartfónu.


Telo hodiniek My Dino KW-33 je vyrobené z odolného plastu a remienok zo silikónu. Veľkosť zariadenia je 41,2 mm × 35,2 mm × 9,3 mm, čo je pre dieťa praktické. Vysokokvalitný 1,3" dotykový displej IPS s rozlíšením 240 × 240 umožňuje hrať hry a zároveň kontrolovať prichádzajúce správy. Nové zariadenie má dlhú výdrž batérie. 155 mAh batéria udrží hodinky pri živote v pohotovostnom režime až 10 dní a pri aktívnom používaní až 4 dni.Aplikácia Canyon Life umožňuje ovládať inteligentné hodinky My Dino KW-33, ako aj akékoľvek iné hodinky Canyon alebo fitness náramok. Možno ju nainštalovať do telefónov so systémom Android 6.0+, ako aj do telefónov iPhone 5S a novších. Pomocou aplikácie môžete ľahko sledovať aktivitu a spánok, ukladať štatistiky o zdravotnom stave a fyzickej aktivite, ako aj upravovať nastavenia.

My Dino
čierna kamufláž

My Dino
modrá kamufláž

My Dino
zelená kamufláž

Canyon Accessories je rozrastajúca sa značka kvalitného, štýlového, no napriek tomu cenovo dostupného mobilného príslušenstva, doplnkov, nositeľných zariadení a herných pomôcok. Značka bola založená v Holandsku v roku 2003 a vyvinula sa na plnohodnotnú značku spotrebnej elektroniky. Pobočky spoločnosti Canyon sa nachádzajú v 16 krajinách a výrobky tejto značky sa predávajú vo viac ako 26 krajinách po celom svete.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.