ASBIS SK
ASBIS SK

Prehľad aktuálnych Cisco promo akcií na jedno mieste. Pracujte z domu a kancelárie efektívne a bezpečne s WEBEXom alebo využite zľavy na špičkové licencie.

First Year On Us

Zakúpte si nové zariadenie Cisco Meraki s licenciou na správu cloudu a získajte ďalší rok zadarmo. Akcia platí len pre licencie zakúpené na 3 a viac rokov. Neváhajte a kontaktujte náš Cisco tím, radi vám poradíme.

Meraki Remote Work offers

Priblížte svojim zákazníkom inoffice skúsenosti s cloudovými riešeniami Meraki bez zbytočných nákladov alebo zložitých inštalácií. V rámci akcie si môžete vybrať z Meraki Teleworker riešení, System Manager a Meraki MDM riešení. Taktiež môžete získať zľavu na zariadenia rady MI, MX, SM a produktovú sériu Z3 – hardvér a licencovanie. Pre bližšie info a cenovú ponuku kontaktujte náš Cisco tím.

Akcia platí do 23. januára 2021.

Cisco DNA promo

Zakúpte si jeden alebo viac Access pointov Cisco Catalyst série 9100 alebo Wireless série 9800 a získajte jeden rok na softvér Cisco DNA pre bezdrôtové siete úplne zadarmo. Neváhajte a nakupujte, prvý rok platíme my!

Akcia platí do 23. januára 2021.Meraki Remote Workforce

Zjednodušte si prácu s Cisco Meraki. Vyberte si so zariadení Meraki MX alebo Meraki MI teraz v bezkonkurenčných zľavách. Promo sa vzťahuje na všetky SKU MI a MX, vrátane licencií. Pokiaľ máte záujem o plný discount zakúpte si modely MX64 alebo MX 64W, kde vám vieme poskytnúť zľavu až do výšky 62%. Podmienkou pre získanie zľavy je registrácia do partnerského program Meraki, ktorú nájdete TU, scollujte nižie na „Ako sa stať partnerom“.

Akcia platí do 24. októbra 2020.Získajte 365 dní navyše s licenciou od Cisco Meraki

Starostlivosť o našich zákazníkov je na prvom mieste, preto vám prinášame predĺženie platnosti licencie cloudovej správy Meraki. Každý zákazník, ktorý si zakúpi novú licenciu od značky Cisco Meraki na tri a viac rokov získa ako darček celý rok bez ďalších poplatkov.

Kompletné vybavenie
na špičkový meeting
Webex on flip

Získajte balíček Webex Enterprise Trial, ktorý umožňuje vytvárať HD meetingy a webináre neobmedze-ne s počtom až 200 užívateľov. Cisco platformu je možné prelin-kovať aj s Office 365 a pozývať na meetingy rovno z MS Outlook kalendára. Samozrejme rovnako môžete nahrávať meetingy a sharovať dokumenty a k tomu máte viac úložného priestoru. Sú časťou balíčka je dotyková TV od Samsungu a stojan kompatibil-ný s ponúkaným riešením. Pre zaslanie cenovej ponuky kontaktujte náš Cisco tím: cisco@asbis.sk.Špeciálne promo MERAKI

Chcete získať limitované promo na Meraki Insight? Tak neváhajte a kontaktujte nás na cisco@asbis.sk (prelink mail to) a môžete získať špeciálny free trial na 90 dní úplne zadarmo.

Akcia platí do 24.  októbra 2020.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info