ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa

Rok 2021 je rokom novej generácie Dell EMC PowerEdge serverov. Novinky v portfóliu zahŕňajú servery postavené na najnovších Intel a AMD procesorových technológiách, ktoré boli navrhnuté tak, aby sa stali motorom pre podnikové inovácie, nielen inovácie v oblasti v IT.

15. generácia Dell EMC PowerEdge je postavená na 3 základných pilieroch:

  1. Prispôsobivý výpočtový výkon (Adaptive Compute) – portfólio serverov je navrhnuté tak, aby umožňovalo zákazníkom vybrať si tú správnu technológiu, ktorá vyhovuje ich požiadavkám na výkon a cenu, pričom pokrýva širokospektrálne podnikové nasadenia, od bežných virtualizovaných prostredí až po riešenia pre umelú inteligenciu.
  2. Autonómna výpočtová infraštruktúra (Autonomous Compute Infrastructure) – portfólio serverov je podporené silnými manažovacími a monitorovacími nástrojmi (či už zabudovanými priamo v serveroch alebo doplnené externými manažovacími softvérmi), ktoré zvyšujú komfort pri nasadzovaní a spravovaní serverov so zameraním na elimináciu nedostupnosti v reálnej prevádzke.
  3. Proaktívna odolnosť (Proactive Resiliency) – pri návrhu, výrobe a manažovaní sa dbá na najvyššiu úroveň bezpečnosti tak, aby servery boli čo najodolnejšie voči kybernetickým útokom v bežnej prevádzke.

Dočítajte sa viac o výhodách a 3 základných pilieroch 15G serverov Dell EMC PowerEdge na blogu: The Dell EMC PowerEdge Portfolio: Your Innovation Engine | Dell Technologies

Pri serveroch postavených na AMD procesorovej technológii zaimplementovala spoločnosť Dell EMC najnovšie procesory AMD Epyc (AMD Milan) do svojho existujúceho serverového portfólia (rackový server PowerEdge R6515, R7515, R6525, R7525 a cloudový server C6525), pričom úplnou novinkou je server PowerEdge XE8545 zameraný na nasadenie s výkonnými grafickými kartami.

V prípade noviniek postavených na Intel Scalable procesorovej technológii (Intel Ice Lake) spoločnosť Dell EMC vyvinula úplne nové servery, v rackovom prevedení PowerEdge R650 a R750, cloudový server C6520, či modulárny blade server MX750, pre bežné použitie a PowerEdge R750xa pre nasadenie s výkonnými grafickými kartami. V blízkej budúcnosti sú v tomto portfóliu očakávané ďalšie novinky, a teda servery výkonovo aj cenovo určené pre malé a stredné podniky, ako aj pre nasadenie Edge computing. O týchto novinkách vás budeme čoskoro informovať.

Kontakt na našich odborníkov:

ASBIS Dell Technologies Team: [email protected]

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info