ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa22. január 2020

BRATISLAVASpoločnosť HP predstavila nový konvertibilný notebook určený pre rozvíjajúce sa podniky a vzdelávacie inštitúcie –
HP ProBook x360 435 G7.

Malé a stredné podniky ocenia výkonný a štýlový notebook, ktorý poskytuje všetko, čo je potrebné na prácu v kancelárii i mimo nej - od vysokého výkonu až po zabezpečenie na podnikovej úrovni. Takmer 80 %personalistov a manažérov pôsobiacich vo firmách uvádza, že najväčšou prekážkou, s ktorou sa pri práci so zamestnancami stretávajú, sú zastarané systémy a technológie. Čo sa týka bezpečnosti, 20 %malých a stredných podnikov uviedlo, že boli nútené bezprostredne po kybernetickom útoku, ktorý ich zasiahol, prerušiť obchodnú činnosť. Podobne aj študenti a vyučujúci požadujú notebooky, ktoré sa dokážu prispôsobiť meniacim sa formám vzdelávania, a to na akademickej pôde aj mimo nej.

HP ProBook x360 435 G7 dodávaný so systémom Windows 10 Pro a vybavený najnovšími mobilnými procesormi radu AMD Ryzen™ 4000 poskytuje v univerzálnom 360-stupňovom dizajne výkon, bezpečnosť i odolnosť, akú rozvíjajúce sa podniky aj vzdelávacie inštitúcie požadujú. Toto ultratenké zariadenie je skonštruované s ohľadom na maximálnu odolnosť a výdrž, k čomu prispieva rám klávesnice a veko z eloxovaného hliníka a ďalšie technické parametre, vďaka ktorým prístroj úspešne absolvoval 19 rôznych testov podľa vojenských štandardov 810G vrátane testu odolnosti voči pádu. S pomocou voliteľného pera HP Pro Pen môžete rýchlo premieňať myšlienky na činy a prostredníctvom jediného kábla podporujúceho dokovanie cez USB-C™ môžete ľahko pokračovať v práci pri stole.

Nové funkcie notebooku ProBook x360 435

  • Vysoký výpočtový výkon. Podľa vlastného výberu k dispozícii s najnovšími procesormi AMD Ryzen™ s vynikajúcim grafickým výkonom, ktorý umožní zvládať dni nabité termínmi aj prácou na viacerých veciach súčasne. Pomocou nabíjačky HP Fast Charge nabijete batériu notebooku na 50 %za 30 minút bez toho, aby to malo negatívny vplyv na dobíjací cyklus batérie.
  • Viacvrstvová ochrana vrátane zabezpečenia na úrovni OS, pod ňou i nad ňou. Vylepšenia vďaka vstavaným funkciám zabezpečenia a ochrany súkromia od BIOSu vyššie. Pred útokmi na firmware vás ochráni samoopraviteľný BIOS HP Sure Start pre AMD. Nástroj HP Sure Sense identifikuje a izoluje dosiaľ neznáme útoky a zabráni napadnutiu ešte predtým, než k nemu dôjde. Pred zvedavým zrakom okoloidúcich vás ochráni voliteľný filter HP Sure View Gen3 a objektív kamery pre pokoj vašej duše zablokuje vstavaná funkcia HP Privacy Camera.
  • Rýchly bezdrôtový prenos. Technológia HP Extended Range Wireless LAN, ktorá umožňuje prenos na väčšie vzdialenosti od vysielacieho bodu a vysokú dátovú priepustnosť na kratšie vzdialenosti, dokáže pokryť väčšiu plochu a zlepšuje konektivitu v sieťach Wi-Fi®. Pomocou voliteľného routeru spĺňajúceho štandard Wi-Fi 6 dosahujúci gigabitové rýchlostí získate rýchle a spoľahlivé pripojenie v prostredí husto obsadenom bezdrôtovými sieťami.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že notebook HP ProBook X360 435 G7 bude na trhu dostupný od mája. Cena bude zverejnená pred týmto termínom.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info