ASBIS SK
ASBIS SK
Novinka

Distribútor s pridanou hodnotou je naďalej odhodlaný rozvíjať distribučné kanály pre špičkové technológie spoločnosti Intel na trhoch EMEA.

Rok 2022 je rokom 25. výročia úspešného partnerstva medzi spoločnosťou ASBISC Enterprises PLC (WSE: ASB), expertom v oblasti distribúcie s pridanou hodnotou, a spoločnosťou Intel Corporation (NASDAQ: INTC), globálnym lídrom v oblasti počítačových inovácií.

Spoločnosti podpísali svoju prvú distribučnú zmluvu v roku 1997. Už o dva roky neskôr spoločnosť Intel ocenila ASBIS ako najrýchlejšie rastúceho distribútora v regióne EMEA. Odvtedy ich partnerstvo slávilo mnohé úspechy.

„Spoločnosť ASBIS je vždy oddaná svojim partnerom. Tak ako spoločnosť Intel zdokonaľuje svoje technológie, aj spoločnosť ASBIS sa neustále vyvíja, aby svojim partnerom poskytla ideálne podmienky pre rozvoj podnikania a ziskovosť. Sme nesmierne hrdí na výsledky, ktoré spolu so spoločnosťou Intel dosahujeme. Chceme nášmu partnerovi popriať neustále úspechy a tešíme sa na inovatívne riešenia, s ktorými príde v budúcnosti!“ povedal Igor Chlebutin, Intel MPLM zo spoločnosti ASBIS Enterprises PLC.

„Spoločnosť Intel je pre nás počas všetkých tých rokov kľúčovým strategickým partnerom, ktorý tvorí dôležitú súčasť nášho podnikania. Spoločne sme veľa vyrástli a naše partnerstvo nám dáva silu, ktorá má mimoriadny význam najmä v súčasných turbulentných časoch, kedy sa podniky musia rýchlo prispôsobovať zmenám. Spoločnosť ASBIS sa s radosťou spolieha na svojho partnera a bude i naďalej podporovať spoločnosť Intel vo všetkých oblastiach jej rozvoja,“ povedal Marek Horyl, riaditeľ produktového marketingu spoločnosti ASBIS.

O spoločnosti Intel

Spoločnosť Intel (NASDAQ: INTC) je svetovým lídrom v oblasti počítačových inovácií. Spoločnosť navrhuje a vyrába podstatné technológie, ktoré slúžia ako základ pre výpočtové zariadenia na celom svete. Ako líder v oblasti firemnej zodpovednosti a udržateľnosti vyrába spoločnosť Intel aj prvé komerčne dostupné „bezkonfliktné“ mikroprocesory na svete. Ďalšie informácie o spoločnosti Intel sú k dispozícii na stránke www.intel.com.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.