ASBIS SK
ASBIS SK

Dizajn vyrobený na Ukrajine, vysokokvalitný
obraz a +30% produktivita.

Elegantný bezrámový dizajn nového radu televízorov KIVI Smart bol vyvinutý na Ukrajine. Pre vysokú kvalitu obrazu spoločnosť KIVI implementovala technológie HDR, MEMC, Max Vivid a Super contrast control. Kvalitný zvuk zaručuje akustický systém vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou JVC. Nový rad je o 30 % výkonnejší ako priemer trhu vďaka operačnému systému Android TV 11 a použitiu novej čipovej súpravy. Modelový rad zahŕňa televízory s uhlopriečkou od 24'' do 65''.

Moderný dizajn nového produktového radu ukrajinského výrobcu KIVI je výsledkom práce vlastného výskumného a vývojového centra a troch dizajnérskych kancelárií. Modely inteligentných televízorov sú vyhotovené v jednotnom lakonickom koncepte - s minimálnymi bočnými rámami a elegantnými kovovými stojanmi. Bezrámový dizajn zahŕňa modely s uhlopriečkou od 32'' do 65''.

KIVI používa iba HD, FHD a UHD panely najvyššej kvality a ponúka
3-ročnú záruku na všetky displeje. Aby kvalita obrazu zobrazovaného na obrazovke spĺňala všetky moderné požiadavky a očakávania používateľov, spoločnosť KIVI implementovala do nového radu technológie na vylepšenie obrazu, ako sú HDR, MEMC, Max Vivid a Super contrast control. Vysokokvalitný zvuk zaručuje akustický systém vyvinutý spolu so spoločnosťou JVCKenwood.

Inteligentné televízory využívajú plnohodnotný operačný systém Android TV 11 so všetkými jeho výhodami - viac ako 10 000 aplikáciami a vynikajúcou kompatibilitou s produktmi ekosystému Google. Ide o najnovšiu verziu najobľúbenejšieho systému Smart TV - je rýchly, spoľahlivý, stabilný, s pohodlným a intuitívnym rozhraním. Podpora Chromecastu umožňuje používateľovi streamovať obsah zo smartfónu na obrazovku televízora v priebehu jedinej sekundy. Asistent Google funguje s rozpoznávaním hlasových príkazov v slovenčine.

KIVI Smart TV – nie je to len zariadenie na streamovanie obsahu, ale aj mediálny hub pre KIVI Media. Vďaka nej sú televízne kanály, školenia a hry k dispozícii používateľovi ihneď po vybalení televízora - bez ďalšieho sťahovania a nastavovania.Nový dizajn

Z viac ako 300 navrhnutých možností dizajnu bol vybraný ten najelegantnejší a najminimalistickejší. Šírka viditeľnej časti bočných rámov je teda len 2,6 mm. Elegantné kovové stojany sú určené na inštaláciu na policu. Zadný
panel televízora sa vyznačuje premysleným ergonomickým usporiadaním konektorov, takže pripojenie doplnkového zariadenia je rýchle a pohodlné. Aby televízor dokonale zapadol do interiéru, modely s uhlopriečkou 24'', 32'',
43'', 55'' sú dostupné v bielej farbe.

Neprekonateľný obraz

Spoločnosť KIVI vynaložila značné úsilie na zvýšenie jasu, zlepšenie rovnomernosti podsvietenia a obohatenie farebnej škály displeja. Televízory z nového radu podporujú HDR - nielen pre súbory z pevného disku, ale aj pri prehrávaní streamovaného obsahu a hier (z konzoly alebo PC).

Technológia Super Contrast Control umožňuje automaticky meniť kontrast obrazu - celej obrazovky aj jej jednotlivých častí. Aby obrazovka UltraHD fungovala naplno aj pri sledovaní obsahu s kvalitou nižšou ako 4K, dokáže procesor televízora zlepšiť čistotu obrazu pomocou technológie UltraClear.
Max Vivid

Predstavuje najnovšiu technológiu KIVI, ktorá zlepšuje kvalitu obrazu a dodáva správne množstvo jasu a sýtosti. Video obsah s nízkou snímkovou frekvenciou alebo trhaním bude vyzerať hladko a detaily budú jasné vďaka vstavanej technológii MEMC. Ide o technológiu dynamickej kompenzácie, keď procesor automaticky vyhodnotí kvalitu obrazu a pridá potrebnú snímkovú frekvenciu. Táto technológia je dôležitá najmä pri sledovaní športových podujatí alebo dynamických
scén vo filmoch.

Režim Game Mode optimalizuje kvalitu obrazu počas hier. A režim ALLM zaisťuje vysielanie obrazu zobrazeného na obrazovke z konzoly s požadovanou snímkovou frekvenciou a bez oneskorenia, t.j. čas medzi vykonaním akcie v hre a jej zobrazením na obrazovke sa skráti minimálne.

Low blue light

Na zníženie škodlivých účinkov modrého svetla používa spoločnosť KIVI špeciálne technológie, ktoré blokujú krátke vlnové dĺžky a prepúšťajú dlhé nízkofrekvenčné vlnové dĺžky. To pomáha chrániť zrak divákov, najmä v tme.
Zvuk od JVC

Pre nový produktový rad KIVI spolu s japonskou spoločnosťou JVC Kenwood vytvorili integrovaný akustický systém, ktorý dokonale dopĺňa kvalitný obraz s dobrým zvukom. Značkové reproduktory sú manuálne kalibrované pre každý model televízora a vylepšené o spracovanie zvuku v reálnom
čase Dolby audio processing (DAP). Umožňuje výber zvukových predvolieb a má ďalšie nástroje, ako je zvýšenie hlasitosti hlasu alebo automatické vyrovnanie ostrých zvukov počas dynamických scén alebo reklám.

Stabilná a rýchla prevádzka systému

Televízory KIVI nového radu využívajú moderný výkonný čipset
(o 30 % výkonnejšiu, než je priemer trhu), ktorá zaručuje stabilnú a rýchlu prevádzku systému. Vďaka použitiu nového grafického jadra sa sprístupnili funkcie MEMC, ALLM a ďalšie.

Powered by Android TV 11

V roku 2020 podpísalo KIVI zmluvu so spoločnosťou Google, ktorá výrazne ovplyvnila stabilitu a rýchlosť operačného systému. Spoločné úsilie oddelenia R&D spoločností KIVI, Google a Mediatek, ako aj podrobné testovanie aktualizovaných verzií firmvéru pred vydaním umožnili optimalizovať fungovanie softvéru a hardvéru televízorov. Vďaka systému Android TV 11, certifikovanému spoločnosťami Google a Netflix, má používateľ prístup ku všetkým službám Google vytvoreným špeciálne pre platformu TV, veľkému množstvu aplikácií z Google Play, ako aj k technológii Chromecast a Google Assistant.Ovládanie

Diaľkové ovládanie bolo vyvinuté v spolupráci s juhokórejskou spoločnosťou Remote Solution. Ergonómia je postavená na základe výskumu KIVI a Google: tlačidlá sú umiestnené intuitívne, fungujú ticho a spoľahlivo. Diaľkový ovládač sa pripája k televízoru cez Bluetooth LE
a je vybavený citlivým mikrofónom pre hlasové povely. Má tiež funkciu Air Mouse – zabudovaný gyroskop reaguje na pohyby ruky a imituje kurzor počítačovej myši.

To je obzvlášť pohodlné pri zadávaní informácií a navigácii v ponukách. Používanie diaľkového ovládača je rovnako jednoduché ako používanie myši.

KIVI MEDIA 2.0

Spolu s radom spoločnosť KIVI predstavila aktualizovaný program značky KIVI MEDIA pre rýchly prístup k rôznorodému obsahu partnerov. Televízne kanály, hry, školenia budú dostupné ihneď po vybalení televízora – žiadne ďalšie sťahovanie a nastavenia. V súčasnosti sú implementované nasledujúce časti KIVI MEDIA:

 • Tréning: pravidelne aktualizované tréningy s prvotriednymi trénermi pomôžu divákom udržať si telo vo forme.
 • Hry: do sekcie je integrovaná služba Boosteroid - je to jeden z troch najväčších poskytovateľov cloudových hier v Európe. Boosteroid umožňuje hrať moderné počítačové hry priamo na televízore bez použitia konzoly: hra beží na vlastných serveroch partnera a na obrazovku používateľa sa prenáša prostredníctvom internetu. Hra sa ovláda pomocou gamepadu. Inteligentné televízory KIVI podporujú aj platformu AirConsole, ktorá umožňuje viacerým používateľom
  (až 16) hrať súčasne na jednej obrazovke a ovládať hru prostredníctvom smartfónov.
 • Kupujúci Smart-televízorov novej rady KIVI získajú aj 12-mesačné predplatné vzdelávacieho a zábavného obsahu pre deti z medzinárodnej platformy Da Vinci Kids, ako aj 3 mesiace bezplatného využívania balíka SWEET.TV (TV kanály, filmy, karikatúry, seriály).

  Viac obrázkov nového radu nájdete na tomto odkaze.

  Nakupovať

  O spoločnosti KIVI

  KIVI — je ukrajinská spoločnosť založená v roku 2016. Hlavnou činnosťou je vývoj a výroba televízorov. V súčasnosti je KIVI medzinárodnou spoločnosťou s distribúciou výrobkov do Európy a Ázie, ktorej európska pobočka sa nachádza v Budapešti v Maďarsku. Oddelenie výskumu a vývoja sa nachádza na Ukrajine a v Číne.

  KIVI sa vyrába v závodoch najväčšieho zmluvného výrobcu na svete MTC (Shenzhen, Čína) a spĺňa medzinárodné požiadavky na kvalitu. KIVI používa komponenty od popredných výrobcov v Číne, Japonsku, Taiwane a Južnej Kórei.

  K dnešnému dňu sa predalo viac ako 1,5 milióna zariadení. KIVI je certifikovaným partnerom spoločností Google a Netflix.

   
   
   
   
   
   
   
   
  Pobočka Bratislava

  Tuhovská 33

  831 06 Bratislava

  Pondelok - Piatok:

  od 8.30 do 17.00 hod.

  E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

  Recepcia: + 421 2 321 65 111

  Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

  maps
  Pobočka ASBIS Košice

  Moldavská cesta 8/B

  040 11 Košice

  Pondelok - Piatok:

  od 8.30 do 17.00 hod.

  E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

  Recepcia: + 421 55 321 65 11

  maps
   
   
   
   
   
   
   

   

   

  Obchodné oddelenie

  +421 2 321 65 777

  Zobraziť klasickú verziu

  Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

  Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.