ASBIS SK
ASBIS SK

Ultratenký a ultraľahký notebook ThinkPad X1 Carbon Gen 9 kombinuje vysoký výkon, rýchlu odozvu, mimoriadne dlhú výdrž batérie, pôsobivý UHD displej s pomerom strán 16:10 a možnosť 5G WWAN pripojenia.

Integrovaná bezpečnosť

Technológia ThinkShield chráni vaše zariadenie a dáta. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom čítačky odtlačku prstov alebo s voliteľnou infračervenou kamerou. Detekcia prítomnosti automaticky uzamkne vaše zariadenie, keď sa vzdialite a PrivacyGuard zas zabezpečí, že ľudia vo vašom okolí nevidia, čo je na vašej obrazovke.

Výkon na celý deň aj noc

Vďaka najnovším procesorom Intel Core i7 vPro ®, a až 16-hodinovej výdrži batérie sa môžete spoľahnúť na výkon a zázemie počas celého dňa.

Rýchle a stabilné pripojenie

Zostaňte v spojení so všetkými dôležitými bez ohľadu na to, kde ste. So softvérom Speedy WiFi 6 môžete rýchlo prejsť na verejné platformy. S voliteľným 4G / 5G WWAN a širokou škálou portov získate absolútny pracovný komfort aj na cestách.

Fenomenálny obraz a zvuk

Vychutnajte si špičkový zvuk a obraz ako v sále kina. ThinkPad X1 Carbon Gen 9 má prepracovaný a väčší UHD displej s nízkou spotrebou energie a je mimoriadne šetrný pre vaše oči. Technológie Dolby Vision a Intel® Iris Xe zaisťujú pôsobivú ostrosť obrazu a presnosť farieb. Kvalitný zvuk zabezpečujú 4 Dolby Atmos reproduktory a štyri 360-stupňovým mikrofóny, ktoré dokážu eliminovať neželaný ruch v miestnosti.

Zabezpečenie na najvyššej úrovni

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 disponuje najnovšími bezpečnostnými nástrojmi ThinkShield a dTPM určených pre enkryptovanie dát a biometrické prihlásenie. Zároveň spĺňa vyše 200 testov kvality a 12 military testov, aby fungoval aj za obzvlášť nepriaznivých podmienok.

Kúpiť Lenovo Carbon X1
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info