Lenovo ThinkSystems | ASBIS SK
Lenovo ThinkSystems | ASBIS SK
VALUES NEWSVol. 6

Lenovo ThinkSystems
Vytvorené pre nové výzvy dátových centier

Lenovo ThinkSystem SR645 a SR665 ponúkajú špičkový výkon AMD EPYC ™ a I / O konektivitu, ktoré vám umožnia optimálne vytvárať infraštruktúrne riešenia, znížiť TCO a maximalizovať tak návratnosť investícií do IT.

Tieto nové servery boli navrhnuté s ohľadom na súčasné aj budúce potreby pracovného zaťaženia. Sú pripravené na záťaž aj čase najväčšej kapacitnej špičky. Na ich výkon sa môžete spoľahnúť pri virtualizácii, softvérovo definovaných riešeniach, či správe a analýze dát.

ThinkSystem s procesormi AMD EPYC ™ získal 64 svetových rekordov.

Pre náročné pracovné zaťaženie

Lenovo ThinkSystem sú optimalizované tak, aby zvládli dátovo náročné pracovné zaťaženie, ako napríklad zabezpečenie videí, VDI, a správu veľkého objemu dát. Sú ideálnym nástrojom na podporu virtualizovaných a edge prostredí. Poskytujú väčšiu priepustnosť a nižšiu latenciu. Disponujú vyššou hustotou jadra, vylepšeným zabezpečením a najväčšou kapacitou diskov NVMe zo všetkých procesorov AMD EPYC serverov na trhu.


ThinkSystem SR665

Využíva procesory AMD EPYC ™ najnovšej generácie na zrýchlenie výkonu softvérovo definovaného pracovného zaťaženia, veľkých dát, VDI a databáz s flexibilnou konfiguráciou úložiska a dvojnásobným výkonom I / O na zvýšenie využitia a efektívnosti v modernom dátovom centre.

ThinkSystem SR645

Využíva procesory AMD EPYC ™ najnovšej generácie pre extrémnu hustotu jadra a pamäte na kompaktnom rackovom serveri s veľkosťou 1U, ktorý prináša výhody podnikovým operáciám dátových centier, ako sú databázové, analytické a virtualizačné úlohy.

Viac informácií

Kontakt

Branislav Kunc
Produktový Manažér pre Lenovo oblasť Dátové centrá
[email protected]

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info