ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa19. apríla 2022

Intuitívne použiteľná bezdrôtová myš
určená pre menšie ruky podporuje celodenné pohodlie pri práci a je k dispozícii v troch rôznych farbách a ľavorukej verzii.

PRAHA — Spoločnosť Logitech predstavila vertikálnu bezdrôtovú ergonomickú myš Lift s cieľom zvýšiť produktivitu a znížiť únavu pri dlhodobom sedení pri stole. Atraktívny dizajn s prírodnými tvarmi dokonale zapadá do malých až stredných rúk a prichádza v troch krásnych farbách: ružová, krémová a grafitová. Grafitová myš je k dispozícii aj v Severnej Amerike a Európe v ľavorukej verzii.

"Ergonómia a pohodlie zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní zdravého a príjemného pracovného prostredia," hovorí Olessia Hageman, vedúca ergonómie v Logitech. "Myš Lift sme vytvorili na základe nášho presvedčenia, že keď sa cítime lepšie, pracujeme aj lepšie. Táto myš pomáha ľuďom pracovať pohodlne mnoho hodín a cítiť sa lepšie na konci dlhého dňa pri počítači. "

Lift Vertical Ergonomic Mouse je najnovším prírastkom do radu Ergo spoločnosti Logitech a potvrdzuje svoj záväzok navrhovať produkty založené na vede a potrebách ľudí. Počas starostlivého vývoja prešla aj niekoľkými kolami testovania používateľov, na ktorých sa zúčastnilo laboratórium Ergo Lab spoločnosti Logitech a získala schvaľovaciu pečiatku od popredných ergonomických inštitúcií.

Táto jedinečná kompaktná myš má veľa silných stránok a špičkových funkcií, ktoré zvyšujú produktivitu a zároveň zabezpečujú výnimočný komfort pri práci za stolom. Vďaka mäkkému gumenému povrchu a pohodlnému odpočinku palca nebudú používatelia s menšími rukami cítiť napätie ani po mnohých hodinách práce. Dizajn tejto myši s uhlopriečkou 57° umožňuje používateľom pravej aj ľavej ruky mať uvoľnenú priľnavosť, čím sa znižuje tlak na zápästie a zároveň podporuje prirodzenejšie držanie predlaktia. Tiché magnetické koleso SmartWheel ponúka presný pohyb po línii a rýchle posúvanie dlhých dokumentov. Rýchlo a jednoducho sa pripojte k operačným systémom Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android prostredníctvom bluetooth® low energy alebo zabezpečeného USB prijímača Logi Bolt. s Logitech Flow môžete zostať sústredení po celý deň a jednoducho pracovať až na 3 zariadeniach s rôznymi operačnými systémami.

Trvalo udržateľný dizajn myši Lift z nej robí možnosť, vďaka ktorej sa budete cítiť dobre, keď prispievate ku globálnemu úsiliu o ekologickú výrobu. Logitech navrhuje svoje produkty tak, aby dobre slúžili používateľom a zároveň mali minimálny negatívny vplyv na životné prostredie. To je dôvod, prečo sú niektoré plastové časti vyrobené z recyklovaného plastu (PCR), ktorý predstavuje 70% pre grafit a 54% pre ružové a krémové farebné verzie. Program PCR spoločnosti Logitech posilňuje záväzok značky k udržateľnosti a zabezpečuje, aby plasty z vyradenej spotrebnej elektroniky našli iné využitie. V dôsledku súčasného úsilia o rozšírenie tohto záväzku približne 65% myší a klávesníc v najširšom portfóliu spoločnosti Logitech obsahuje určitý podiel PCR a že novo uvedené produkty budú používať PCR všade tam, kde je to možné. Všetky produkty Logitech, vrátane myši Lift, sú certifikované uhlíkovo neutrálne. Keď si kúpite produkt Logitech, môžete si byť istí, že jeho uhlíková stopa sa znížila na nulu podporou lesníckych, obnoviteľných zdrojov energie a klimatických komunít, ktoré sa snažia znížiť emisie uhlíka.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.