ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa24. mája 2022

Nová myš MX Master 3S a bezdrôtové klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini pomáhajú skúseným digitálnym spisovateľom vychutnať si každý okamih tvorivého procesu.

PRAHA — Spoločnosť Logitech rozširuje svoju produktovú radu Master o dve nové mechanické klávesnice – MX Mechanical ako štandard a minimalistické MX Mechanical Mini – a MX Master 3S, ktoré poskytujú pokročilým tvorcom digitálneho obsahu dokonalé nástroje na zvýšenie produktivity s rýchlym mechanickým písaním a presným umiestnením.

"Existuje rastúca komunita vývojárov softvéru, ktorí milovali mechanické klávesnice, keď začali hrať hry, a teraz chcú zažiť rovnaký pocit presnosti na profesionálnej stolnej klávesnici," hovorí Tolya Polyanker, vedúci kreativity a produktivity série MX v spoločnosti Logitech. "MX Mechanical kombinuje to najlepšie z oboch – odborné znalosti spoločnosti Logitech v oblasti výroby herných klávesníc a charakteristické črty série MX Master."

MX Mechanical a MX Mechanical Mini ponúkajú najnovšiu generáciu nízkoprofilových mechanických spínačov. Prepínače Tactile Quiet (Brown) robia z nich najtichšie mechanické klávesnice Logitech vôbec a poskytujú úžasne uspokojujúci hmatový vstupný zážitok pri písaní. Varianty s prepínačmi Clicky (Blue) a Linear (Red) sú k dispozícii aj na vybraných trhoch. Klávesnice majú dvojfarebné prstové dosky na optimalizáciu periférneho videnia. Inteligentné podsvietenie so šiestimi možnosťami automaticky upravuje jas podľa okolitého svetla, ktorý sa vypne, keď nie je potrebné šetriť energiu batérie.

MX Master 3S je navrhnutý tak, aby lepšie vyhovoval potrebám náročných tvorcov. Má optický senzor s rozlíšením 8 000 DPI, ktorý dokáže pracovať na väčšine povrchov vrátane skla a ponúka zrýchlenie práce na monitoroch s vysokým rozlíšením. V porovnaní s MX Master 3 sú kliknutia na tlačidlá teraz o 90% tichšie pri zachovaní rovnako uspokojivého pocitu presnosti, ktorý podporuje lepšie zaostrenie znížením rušivých zvukov.

Táto myš je tiež vybavená elektromagnetickým kolesom MagSpeed™, ktoré vám umožňuje posúvať sa rýchlosťou až 1 000 riadkov za sekundu, bočným rolovacím kolieskom pre rýchlejšiu horizontálnu navigáciu a jedinečným ergonomickým tvarom určeným pre dlhé hodiny pohodlnej práce.

Nové MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S sú kompatibilné so softvérom Logi Options+ – teraz v beta verzii. Používatelia si môžu prispôsobiť jednotlivé tlačidlá, používať preddefinované alebo vytvárať vlastné profily pre konkrétne aplikácie, nastaviť rýchlosť snímania, zvoliť efekty podsvietenia a ďalšie na optimalizáciu preferovaného spôsobu práce. Všetky tri produkty sú vybavené bezdrôtovými technológiami Bluetooth aj Logitech Logi Bolt pre spoľahlivé a bezpečné pripojenie aj v prostredí s vysokou šírkou pásma. Môžu byť pripojené až k trom rôznym zariadeniam a sú kompatibilné s rôznymi operačnými systémami vrátane Windows, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS a Linux.

Udržateľnosť

Logitech navrhuje svoje výrobky tak, aby mali nielen vynikajúci výkon, ale aj minimálny vplyv na životné prostredie. MX Mechanical a MX Mechanical Mini boli navrhnuté s ohľadom na udržateľnú budúcnosť. Niektoré plastové časti klávesníc sú vyrobené z recyklovaného plastu (PCR): 45% pre MX Mechanical a 47% pre MX Mechanical Mini. Vrchné puzdro klávesníc je vyrobené z nízkouhlíkového hliníka, ktorý sa vyrába z obnoviteľných zdrojov energie namiesto fosílnych palív na zníženie svojej uhlíkovej stopy. MX Master 3S obsahuje aj PCR plast, čo je 27% pre grafit a 22% pre svetlosivú.

Všetky produkty Logitech, vrátane MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S, sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne. Keď si kúpite produkt od spoločnosti Logitech, môžete si byť istí, že jeho uhlíková stopa sa znížila na nulu podporou lesného hospodárstva, obnoviteľnej energie a klimatických komunít, ktoré sa snažia znížiť emisie uhlíka.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.