ASBIS SK
ASBIS SK
Tlačová správa

Spoločnosť Prestigio rozširuje ponuku svojich výrobkov o inteligentnú klávesnicu druhej generácie. Toto vstupné zariadenie kombinuje klávesnicu, touchpad a myš.

Prestigio Click&Touch 2 je nová generácia multimediálneho zariadenia, ktoré kombinuje klávesnicu, touchpad a počítačovú myš. Môžete ju používať na písanie textu alebo ovládanie gest rovnako ako na touchpade. Inteligentná klávesnica sa dá pripojiť k smartfónu, tabletu, počítaču, inteligentnému TV prijímaču, interaktívnemu panelu alebo k hernej konzole.

Svoj tablet môžete jednoducho premeniť na notebook a pracovať na mieste, kde to potrebujete

Prestigio Click&Touch 2 je zariadenie pre všetkých, ktorí pracujú doma alebo v kancelárii, často sa zúčastňujú stretnutí a služobných ciest – alebo pre každého, kto len má rád inovácie. Môžete ho používať v bežnej aj domácej kancelárii alebo si ho brať so sebou na cesty, výstavy či konferencie.

Bežné ovládanie sa zjednoduší a vyzerá inak

Táto inteligentná klávesnica vám umožňuje pracovať až so štyrmi zariadeniami súčasne. Na pripojenie zariadení je vybavená jedným konektorom USB Type-C a troma kanálmi Bluetooth. Môžete písať a pracovať so súbormi a dokumentmi na tablete, smartfóne či počítači a jednoducho sa prepínať z jedného zariadenia na druhé.

Tá najjednoduchšie použiteľná klávesnica pre text, fotografie a videá

Vďaka fyzickým tlačidlám umožňuje jednoduchšie klikať, vyberať a pohybovať predmetmi než pomocou touchpadu. Multimediálne jazdce citlivé na dotyk sa nachádzajú hore: na ľavej strane sú tlačidlá na rýchle pretočenie videa na požadovaný okamih a na pravej strane tlačidlá na ovládanie hlasitosti. Vďaka nožnicovému mechanizmu je zdvih klávesov iba 1,5 mm. Poskytuje tak rovnaké pohodlie písania ako na bežnom notebooku.

Ovládanie približovania a posúvanie gestami, úprava fotografií, videí a ostatných súborov

Touchpad zaberá 80 % pracovnej plochy, keďže je integrovaný priamo do tlačidiel. Klávesy reagujú na ťuknutia, dotyky a gestá rovnako ako myš alebo touchpad. Môžete písať, približovať alebo rolovať stránky bez toho, aby ste menili polohu svojich rúk. Ťuknutia a gestá sú spracované okamžite. Kurzor sa ovláda bežným spôsobom, stačí len pohybovať prstom po povrchu klávesnice.

Okamžité prepínanie režimov klávesnice

Prestigio Click&Touch 2 ponúka plynulý prechod medzi režimom klávesnice a touchpadu. Mikroradič integrovaný v klávesnici automaticky rozpozná vaše pohyby a prepne sa z písania na ovládanie gestami. Ide o mimoriadne užitočnú funkciu pre každého, kto chce pri písaní odmietnuť videohovor bez prerušovania práce.

Click&Touch 2 sa dá ľahko prispôsobiť

Aplikácia Clevetura umožňuje prispôsobiť plochu touchpadu tak, aby sa dalo na nej pohodlne pracovať: reagovať bude celá plocha touchpadu alebo iba časť z neho. Touchpad sa dá umiestniť doľava alebo doprava. Vďaka tomu môžu klávesnicu pohodlne používať praváci aj ľaváci. Sťahovanie aktualizácií, zmena citlivosti kurzora a výber profilov s nastaveniami sú dostupné pre systémy Mac OS, iPad OS, Android a Windows.

Prestigio Click&Touch 2 je pohodlný a inovatívny nástroj pre každého, kto potrebuje mať na akomkoľvek mieste poruke komfortné pracovisko.


Kúpiť Click&Touch 2
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info