ASBIS SK
ASBIS SK

Spoločnosť Synology® predstavuje službu ActiveProtect na škálovateľnú, centralizovanú a zjednodušenú
ochranu podnikových údajov

Spoločnosť Synology® predstavila nové zariadenia ActiveProtect, špecializovanú rodinu na ochranu údajov, ktorá kombinuje centralizovanú správu s vysoko škálovateľnou architektúrou a poskytuje užívateľsky prívetivé riešenie.

„Uvedenie série ActiveProtect odráža pretrvávajúci záväzok spoločnosti Synology poskytovať našim používateľom nástroje na správu ich najcennejšieho aktíva – údajov,“ povedal Philip Wong, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Synology. „V dnešnom rýchlo sa meniacom digitálnom svete čelia podniky bezprecedentným výzvam pri ochrane svojich údajov. S novou ponukou ActiveProtect chceme organizáciám všetkých veľkostí poskytnúť nástroje na efektívne riešenie kybernetickej bezpečnosti.“

ActiveProtect centralizuje celopodnikovú ochranu údajov, úloh a zariadení a poskytuje jednotnú správu a kontrolu. Komplexné pokrytie koncových bodov, serverov, hypervízorov, systémov ukladacieho priestoru, databáz a služieb Microsoft 365 a Google Workspace výrazne znižuje slepé miesta zabezpečenia IT a potrebu spúšťať viaceré riešenia na ochranu údajov.

„Organizácie musia udržiavať príliš zložité a nákladné stratégie ochrany údajov a my sa snažíme vyriešiť všetky výzvy naraz s ActiveProtect,“ povedal Jia-Yu Liu, výkonný viceprezident spoločnosti Synology. „ActiveProtect je výsledkom rozsiahleho výskumu, vývoja a skúseností s prácou s našimi zákazníkmi. Sme presvedčení, že dodáme riešenie, ktoré prekoná očakávania moderných podnikov.“

Jednoduché nasadenie a správa

IT tímy môžu rýchlo nasadiť zariadenia ActiveProtect v priebehu niekoľkých minút a vytvoriť komplexné plány ochrany údajov prostredníctvom globálnych politík pomocou centralizovanej konzoly. Od implementácie politík nemennosti a izolácie až po vykonávanie postupov obnovy je ActiveProtect navrhnutý intuitívne a výrazne znižuje prevádzkové náklady.

Škálovateľné pre každú organizáciu

Každé zariadenie ActiveProtect môže pracovať v samostatnom alebo klastrovom režime. Kapacita úložiska môže byť odstupňovaná úložnými riešeniami Synology NAS/SAN, úložiskom C2 a ďalšími zariadeniami ActiveProtect v klastri. Okrem toho existujúce nasadenia Synology Active Backup for Business môžu byť spravované z jedného rozhrania, čo poskytuje vysokú flexibilitu nasadenia.

Rýchle a efektívne

Špeciálne navrhnuté zariadenia ActiveProtect používajú prírastkové zálohy s globálnou a medzipodnikovou deduplikáciou na strane zdroja, čo zaisťuje rýchle zálohovanie a replikáciu s minimálnym využitím šírky pásma. ActiveProtect je až 7-krát rýchlejší pri zálohovaní s typickým pomerom deduplikácie presahujúcim 2:1, čo výrazne znižuje prevádzkové náklady.

ActiveProtect bude k dispozícii v priebehu roka 2024.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.