ASBIS SK
ASBIS SK
Novinka

Spoločnosť Canyon uvádza na trh novú kategóriu produktov a predstavuje príručné batohy pre nízkonákladové letecké spoločnosti.

Canyon, rýchlo rastúca značka kvalitného a štýlového, ale cenovo dostupného mobilného príslušenstva, výpočtových a herných zariadení, uvádza na trh novú kategóriu produktov s tromi modelmi priestranných, praktických a štýlových príručných batohov pre nízkonákladové letecké spoločnosti.

Cestovné batohy Canyon sú dokonale navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na hmotnosť a veľkosť viacerých leteckých spoločností. Všetky modely majú kapacitu 20 litrov, dodávajú sa v univerzálnej veľkosti 20X25X40 cm, aby spĺňali všeobecnú požiadavku na príručnú batožinu najlacnejších leteckých spoločností, ako sú RYANAIR, WIZZAIR, SKY UP, LAUDAMOTION a ďalšie.

Priečinok na notebook s uhlopriečkou 15,6ʺ vám umožní jednoducho a rýchlo dostať notebook cez colnú kontrolu bez toho, aby ste z batohu vyberali všetku batožinu. Skryté zipsy a vnútorné vrecká na dokumenty ochránia vašu batožinu pred krádežou - zločinec ich nebude môcť diskrétne otvoriť.

Tieto modely sú vyrobené z polyesteru s vysokou hustotou, ktorý zaisťuje trvanlivosť a umožňuje batohu byť verným spoločníkom svojho majiteľa na mnohých cestách. Vďaka vetranej zadnej časti a ramenných popruhov s dodatočným priestorom pre karabínku, fľašu alebo okuliare je batoh na cestách ešte pohodlnejší. Batoh sa ľahko zmestí pod sedadlo v lietadle akejkoľvek leteckej spoločnosti, takže si môžete užiť cestu, zatiaľ čo sa Canyon stará o vaše pohodlie a bezpečnosť!

Batohy sú dostupné v rôznych prevedeniach. Canyon CNE-CSZ01GY01 je základný model v šedej farbe s jasne žltým zipsom. Model Canyon CSZ-02 je dostupný v nasledujúcich farbách: tmavý akvamarín, modrá, dymovo šedá a žltá. Zipsy a logo CANYON sú v kontrastných odtieňoch citrónovej, limetkovej, šafranovej a námorníckej modrej. Batohy Canyon CSZ-03 sú k dispozícii v dvoch farebných variantoch: tmavý akvamarín so zipsom a štýlová žltá potlač "YOU CAN FLY" alebo žltá s modrými detailmi.

Záruka na cestovné doplnky je 2 roky.

Nakupovať

Canyon Accessories je rýchlo rastúca značka kvalitného a štýlového mobilného príslušenstva, výpočtových pomôcok, nositeľných a herných zariadení. Značka Canyon bola založená v Holandsku v roku 2003. Teraz má Canyon kancelárie v 16 krajinách a výrobky značky sa predávajú vo viac ako 26 krajinách po celom svete.

 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.