Garmin DriveSmart 66 MT-S EU

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin DriveSmart 66 MT-S EU
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02469-10
Part No.:
010-02469-10
EAN:
753759281168
Výrobca:

Garmin

RP:
0.12; DPH: 20%
Bez DPH
219.48 EUR
S DPH
263.38 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Ulahcite si jazdu s GPS navigáciami pre osobné automobily série Garmin DriveSmart™ 66. Obzvlášt jasný 6” displej s vysokým rozlíšením vám poskytne skvelé a prehladné mapy a jasné navigacné pokyny. Vdaka aktualizovaným mapám Európy a upozorneniam vodica na zmeny rýchlostí a potenciálne nebezpecenstvo na ceste bude jazda plynút rýchlo aj na dlhých trasách.

Smartphone Link Smartphone Link je nová technológia, prostredníctvom ktorej je možné prijímat aktuálne informácie o doprave a pocasí po pripojení kompatibilného smartfónu cez dáta mobilných operátorov.
Dobíjatelná batéria Napájanie je zabezpecené nabíjatelným lítium - iónovým akumulátorom s výdržou až do 1 hodiny na jedno nabitie.
citlivé GPS Vdaka vysokocitlivému GPS signálu máte spolahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, case aj v nárocnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihned zobrazené na displeji.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovencine, užívatelská prírucka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie lahko pripojíte k PC prostredníctvom miniUSB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete mapy.
Pamät - SD karta DriveSmart 66 je vybavený slotom na micro SD karty, ktorý môžete využit na doplnenie lubovolných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná velkost je 32GB micro SDHC.
Bluetooth konektivita Stací zapnút Bluetooth a spárovat so smartfónom a razom je z navigácie hands-free sada.
Mapová navigácia Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Ceská rep., Cierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Madarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Polsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajciarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spolocnost HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigacná databáza poskytuje užívatelovi vyhladávat v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, cerpacie stanice, banky a množstvo iných.
Aktualizácia máp Bezplatná aktualizácia máp pocas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express.
Jazdné pruhy Zaradte sa vždy do správneho pruhu. Navigátor DriveSmart 66 je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehlad a spolahlivo sa dostanete do ciela vašej cesty.
Plánovac cesty Naplánujte si svoju cestu vopred a do ciela dorazíte nacas. Plánovac trasy vám presne vypocíta cestu. Môžete si zadat prejazdové body, kadial chcete íst, ako dlho sa chcete zdržat na danom mieste, kedy chcete dorazit do ciela.... Stací uložit a spustit.


Zaradenie produktu

 

Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/garmin-drivesmart-66-mt-s-eu_d7950.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Určenie:  Auto 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.