Garmin Edge 1040 Bundle

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin Edge 1040 Bundle
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02503-11
Part No.:
010-02503-11
EAN:
753759279721
Výrobca:

Garmin

RP:
0.12; DPH: 20%
Bez DPH
639.82 EUR
S DPH
767.78 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Nová generácia cyklopocítacov Edge 1040 pre všetkých nárocných cyklistov. Vdaka výbave a novému typu GPS priíjimaca multi-band GNSS bude použitie a záznam trasy (dát) ešte spolahlivejšie kdekolvek sa budete nachádzat. Edge 1040 si zakladá na osvedcenej výbave starších modelových sérií a navyše prináša množstvo vylepšení vrátane predlženej výdrže batérie.

Vysoký štandard výbavy s farebným dotykovým displejom s podporou ovládania aj v rukaviciach je doplnený o nové prepracované funkcie fyziologických metrík - REAL-TIME STAMINA vám umožní sledovat úroven vycerpania v reálnom case, POWER GUIDE poskytne lepší náhlad na dosahované a dosiahnutelné výkonnostné ciele (W) s pripojeným wattmetrom.


Na jazdu s Edge 1040 Plus budete vždy pripravený okamžite, bez zbytocného nastavovania. Predovšetkým vdaka novému prepracovanému manažmentu nastavení a správe dát s podrobným nastavením zobrazovania dát v závislosti od typu aktivity (cestná cyklistika, MTB, indoor a pod.), pripojených snímacov a tiež na základe oblúbenosti. Nezáleží aký druh cyklistiky uprestnostnujete Edge 1040 bude pridanou hodnotou každej jazdy. Nový Edge 1040 poskytne predlženú výdrž batérie až do 35/70 hodín s možnostou externého napájania vdaka volitelnej externej batérií >Garmin charge™ power pack .

Edge 1040 Bundle je navyše v balení dodávaný s ANT+ príslušenstvom - externými snímacmi HRM-Dual & Snímac rýchlosti & kadencie.

Displej Farebný dotykový displej s podporou multidotykového ovládania aj v rukaviciach za akéhokolvek pocasia. Uhlopriecka 3,5”; rozlíšenie 282 x 470 bodov.
Vodotesnost IPX7 Jazda v každom pocasí...cyklopocítac Edge 1040 je vdaka krytiu IPX 7 je odolný voci daždu, snehu, potu a pod.
ANT+ Zariadenie je kompatibilné s volitelnými externými snímacmi HRM-Dual, Snímac rýchlosti & kadencie a Rally. Edge 1040 umožnuje tiež použitie praktického dialkového ovládania Edge Remote, ktorý sa pripojí tiež vdaka ANT+.
ANT+ Univerzálne rozhranie ANT+ umožnuje prepojit Edge 1040 s príslušentvom od rôznych výrobcov a využit tak maximálne smart-funkcionalitu, ktorú ponúka. Aktuálny zoznam kompatibilných ANT+ produktov a príslušenstva výrobcov tretích strán nájdete na uvedenom odkaze > > >ANT+ Môžete napríklad benefitovat z prepojenia cyklopocítaca a elektronického radenie prevodov - SRAM RED eTAP, Campagnolo EPS a Shimano Di2 alebo použitia Edge 1030 v kombinácií so stacionárnymi bicyklami (cyklotrenažér) a mnoho iného.
Plánovac trasy new Edge 1040 ponúka optimálny stupen výbavy pre jazdu a tréning pocas celého roka na cestnom i horskom bicykli s profilom pre stacionárny tréning s predinštalovanými dátami z aplikácii ako TRAILFORKS & TRAINING PEAKS
Plánovac trasy new Pokrocilá správa a plánovanie trás vrátane Trendline™ Popularity Routing - pre vašu inšpiráciu na jazdu. Plánujte a vytvárajte trasy na jazdu priamo na vašom Edge alebo si ich jednoducho "prevezmite" z vašich oblúbených aplikácii ako Strava alebo Komoot. Dostupné tiež upozornenia na navigáciu mimo trasy s podporou návratu na povôdnú navigacnú trasu.
Varia kompatibilny Edge 1040 je možné rozšírit aj o dalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série > Varia™ < . Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpecnosti pri jazde na bicykli.
Lactate Threshold Fyziologické merania a štatistiky: Edge 1040 s pripojením pulzomerom, ktorý rozširuje funkcnost cyklpocítaca o dalšie užitocné hodnoty na základe podávaného výkonu a zataženia. Trainning effect - funkcia pre meranie zataženia (efektu) pri tréningu v anaeróbnej a aeróbnej zóne pulzu. Performance condition - vychádza z merania variability srdcového tepu a výkonu. Trainning status - aktualizované ukazovatele na základe dlhodobých meraní pri používaní cyklpocítaca. Training load - analýza vašich aktivít za posledných 7 dní. Pre bližšie informácie k dostupným meraniam a metrikám navštívte uvedený odkaz > > > > >
Advanced Running Dynamics Pokrocilé cyklistické metriky (cycling dynamics) sú dostupné až po pripojení volitelného wattmetra zo série Rally. Pokrocilé metriky >CYCLING DYNAMICS - zobrazenie kompletnej výkonnostnej metriky na kompatibilnom Edge*, ktorý poskytuje grafický výstup s informáciami o case strávenom v sedle/postoji, fázach výkonu, silových fázach, stredovom vyvážení plochy pedálov (PCO), uhly silovej fázy + meranie FTP / Funkcného prahového výkonu a teda maximálnej intenzity, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavat rovnováhu medzi tvorbou a odstranovaním krvného laktátu.
Advanced Running Dynamics Aj nový Edge 1040 ponúka podporu relevantných metrík pre MTB. Edge 1040 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový pocet skokov, vzdialenost skokov a tiež súvisiaci cas HANGTIME. GRIT metrika zmeria nárocnost každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsit vylepšit pri dalšej jazde.
Dobíjatelná batéria Napájanie je zabezpecené nabíjatelnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 35 hodín v závislosti od použitia. V úspornom režime sa výdrž batérie predlži do 70 hodín (v závislosti od používania)
citlivé GPS MULTI-BAND GNSS: pokrocilá GPS technológia vdaka integrovanému multi-frekvencnému príjimacu satelitného signálu Multiband GNSS: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou. Vdaka tejto kombinácii je zariadenie schopné detekovat (a vyhodnotit) odrazený satelitný signál lepšie ako bežné zariadenie s jedno-frekvecným príjimacom (Multi-GNSS). Hlavnou prednostou multi-frekvecného príjimaca je schopnost eliminovat "chybový" signál, ktorý je napr. "odrazený" od vysokých budov alebo vznikol vplyvom atmosférických javov (napr. v ionosfére). Najväcší benefit (vysokú presnost) poskytne zariadenie v zastavanej oblasti resp. clenitom teréne (v okolí vysokých budov, hlbokých dolinách alebo pod hustými korunami stromov).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovencine, užívatelská prírucka v slovenskom jazyku.
Trasový pocítac Vylepšená správa & plánovanie cyklotrás s podporou oznacovania trasových bodov. Navigácia spät na štart alebo zvolenú pozíciu s možnostou vytvárat a archivovat vlastné zemepisné body.
Virtual Partner Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýcených cielov (stanovené tempo, vzdialenost, rýchlost a iné na stiahnutých Dráhach).
Cyklomapa EU Dodávaná >>> Cyklomapa Európy, ktorá je predinštalovaná v internej pamäti (32GB). S podporou automatického prepoctu optimálnej trasy (autorouting) a vyhladávania bodov záujmu pre akýkolvej typ cyklistiky. Vždy budete jazdit ako lokál.
Bluetooth konektivita Séria Edge 1040 ponúka vdaka Bluetooth predovšetkým funkcie založené na komunikácii s kompatibilným smartfónom (iOS, Android, Windows phone). Po spárovaní s kompatibilným smartfónom, ktorý používa bezplatnú aplikáciu Garmin Connect™ Mobile pre zariadenia Android, Apple a Windows zariadenia > > > > > >. Vdaka tejto funkcii je možné využívat dalšie on-line funkcie ako Live & Group Tracking, pocasie, zdielanie správ, upload aktivít (záznamov) a mnoho iného.
Bluetooth konektivita Prepracovaný LiveTrack pre vytváranie a zdielanie plánovanej trasy s on-line vzdialeným sledovaním. LiveTrack na zdielanie pozície a treningových dát s vašimi blízkymi, táto funkcia rozšíri možnosti aj na vašich “spolujazdcov” a tréningových partnerov.
Altimeter Barometrický výškomer zabezpecí zobrazenie údajov na displeji presnejšie ako kedykolvek predtým. Môžete si zobrazit celkové stúpanie, klesanie, výšku alebo prevýšenie.
Wi-Fi - PW WI-FI konektivita pre pripojenie Edge 1030 Plus k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové stahovanie softvérových a mapových aktualizácií, odosielanie/stahovanie dát na Garmin Connect a mnoho iného, všetko cez nakonfigurovanú domácu Wi-Fi.
VO2 max. odhad Edge 1040 môžete o.i. použit aj na výpocet odhadovanej hodnoty VO2 max špecificky pre cyklistiku. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovatelov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: cím vyššie císlo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spolocnostou Firstbeat® Technologies Ltd a poddmienkou pre dostupnost výpoctu je pripojený wattmeter >Rally< .
Accident detection Edge 1040 je vybavený funkciou DETEKCIA NEHODY (incident detection), ktorá sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožnuje Edge nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Ked integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo.Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastavit a aktivovat prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielat informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo.
Vivofit - Batéria Nová funkcia REAL-TIME STAMINA pre sledovanie podávanej námahy s možnostou prispôsobenia nastavení. Vyhnite sa s touto funkciou vypáleniu. Real-Time Stamina vám umožní sledovat úroven vycerpania v reálnom case pri cyklistických aktivitách. Funkcia POWER GUIDE sa ako sprievodca výkonnostným tréningom pre dosiahnutie odporúcaných cielov cez optimálne podávané výkony. Podpomienkou je pripojenie wattmetra (nie je súcastou balenia).
vívosmart - Virb start/stop Zostante vždy v spojení a v dosahu! Edge 1040 ponúka integráciu pripojeného (volitelného) inReach® zariadenia pre komunikáciu, zdielanie trasy a samozrejme okamžité spustenie SOS volania v prípade núdze s celosvetovým pokrytím, priamo cez displej Edge.
vívosmart - smart oznámenia Edge 1040 nie je len cyklopocítac. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily. Zároven toto pripojenie umožní spustit funkciu tzv. alarmu na odstavenom bicykli.
vívosmart - auto sync Zjednodušená komunikácia medzi používatelmi Edge s podporou priameho odosielania (prednastavených) textových správ cez displej Edge. Správa sa násladne zobrazí na displeji s možnostou priamej reakcie opät priamo cez dislplej Edge 1040. Podmienkou je pripojenie Edge 1040 cez Bluetooth ku kompatibilnému smartfónu.
vívoactive - connect IQ Prispôsobujte a dopl´najte funkcionalitu a aplikácie vášho zariadenia podla potrieb. Vdaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, aplikácie, widgety a pod. podla vlastných predstáv a potrieb.


Zaradenie produktu

 

Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/edge-1040-bundle_d8493.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.