Garmin Forerunner 55, Black

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin Forerunner 55, Black
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02562-10
Part No.:
010-02562-10
EAN:
753759279639
Výrobca:

Garmin

RP:
0.12; DPH: 20%
Bez DPH
182.90 EUR
S DPH
219.48 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Tieto smart hodinky s GPS sú navrhnuté pre ludí všetkých výkonnostných úrovní, aby sledovali svoje štatistiky a dosiahli svoje fitness ciele.

NAVRHNUTÉ PRE FORMU A FUNKCIU. Lahké a pohodlné, tieto smart hodinky sú navrhnuté pre beh aj pre každodenný život.

MATERIÁLY PERFEKTNÉ NA ŠPORT. Ci už beháte 5KM alebo cvicíte iným spôsobom, zažite maximálny komfort s týmito športovými silikónovými remienkami.

GARMIN COACH. Bezplatné adaptívne bežecké tréningové plány Garmin Coach priamo od špickových trénerov prispôsobené vám a vašim cielom. Tréningy sa synchronizujú priamo do vašich hodín.

HIIT tréningy Profil aktivity pre vysoko intenzívne intervalové tréningy (HIIT) obsahuje rôzne casovace vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastný. Nastavte si pocet kôl, intervaly cvicenie/odpocinok a dalšie.
Hydratácia Sledovanie príjmu tekutín je velmi dôležité. Forerunner 55 vás upozorní, že je cas doplnit tekutiny a zaznamenáva celkový objem prijatých tekutín pocas dna.
Kondicný vek Funkcia FITNESS AGE (kondicný vek) s použitím vášho veku, týždennej energickej aktivity, srdcového tepu v pokoji a BMI alebo percenta telesného tuku odhadne, ci je vaše telo mladšie alebo staršie, ako je váš skutocný vek.
Menstrual cycle tracking V aplikácii Garmin Connect môžete podrobne sledovat svoj menštruacný cyklus alebo tehotenstvo. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emocné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy. Získate rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze aktuálneho cyklu.
Optický snímac pulzu na zápästí Forerunner® 55 je vybavený vstavaným optickým snímacom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávat variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovat potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byt problém. Odporúcania a tipy pre správnu funkcnost a používanie hodiniek a optického snímaca nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >
Dobíjatelná batéria Napájanie je zabezpecené nabíjatelnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 20 hodín v tréningovom režime a až do 2 týždnov v režime smart hodín.
citlivé GPS Vdaka vysokocitlivému GPS signálu, možnosti pripojenia ku GLONASS a/alebo Galileo satelitom máte spolahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v nárocnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovencine, používatelská prírucka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC Po ukoncení tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrat cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovat v bezplatnej aplikácii Garmin Connect.
Hodiny s GPS Športové hodinky s GPS môžete používat ako bežné hodinky (cas, dátum, budík). Obvod zápästia 126 - 203 mm.
Vodotesnost 50 m Nemusíte sa bát behat v daždi. S hodinkami sa môžete sprchovat, môžete ich namocit, dokonca s nimi môžete aj plávat. Nesmiete ich však ponorit do hlbšej vody ani sa s nimi potápat.
Bluetooth konektivita Vdaka integrovanému Bluetooth jednoducho prepojíte Forerunner 55 so smartfónom. Následne môžete využit funkciu LiveTrack, a tiež on-line prístup k úctu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít, kdekolvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.
Race predictor Na základe aktívneho používania dokáže Forerunner 55 odhadnút vaše výsledky behu na urcité vzdialenosti 5K/10K/25K a pod. (cas, tempo, rýchlost) - Race Predictor.
Recovery advisor Váš Forerunner 55 môžete tiež použit na výpocet a zobrazenie odhadovaného casu celkového zotavenia (regenerácie), pred dalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný cas potrebné pre zotavanie ihned po ukoncení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spolocnostou Firstbeat Technologies Ltd.
VO2 max. odhad Forerunner 55 môžete o.i. použit aj na výpocet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovatelov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: cím vyššie císlo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spolocnostou Firstbeat® Technologies Ltd.
Accident detection Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožnuje Forerunner 55 nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Ked integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo. Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastavit a aktivovat prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielat informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo.
Body Battery Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykolvek. Môžete si tak naplánovat den a optimalizovat casy pre aktivitu a odpocinok. Vyššie císlo znamená, že ste pripravení byt aktívni, zatial co nižšie císlo naznacuje, že by ste potrebovali relaxovat a trochu si odpocinút pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovat vzory v priebehu niekolkých týždnov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvnujú to, ako sa cítite dnes.
Vivofit - Ciel Podla úrovne aktivity Forerunner 55 sám priradí osobné a dosiahnutelné ciele každé ráno. Hned, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového ciela na další den.
Vivofit - Pohybový indikátor Budte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 55 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa zacali hýbat! Stací pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.
Vívofit - Kroky Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny pocet krokov, kolko krokov ešte zostáva prejst na splnenie denného ciela, kalórie, vzdialenost.
vívosmart - vibracné upozornenia Nezmeškajte žiadne upozornenie! Forerunner 55 vám diskrétne zavibrovaním upozornení pocas tréningu na pulz, intervaly, smartnotifikácie.
vívosmart - smart oznámenia Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
vívosmart - ovládanie hudby Pocúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner 55.
vívoactive - beh Existuje vela doplnkov, ktoré využívate pri športe, ale telefón k nim už nepatrí. Stací len spustit jednu z aplikácií pre beh, chôdzu, plávanie v bazéne, jogu, silový tréning a môžete sa plne sústredit na váš tréning.
vívoactive - connect IQ Prispôsobujte a mente si svoje hodinky podla nálady a potrieb, vdaka aplikáciám a widgetom cez rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, mente vzhlad hodiniek podla vlastných predstáv.
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin sú nástroje urcené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin fungujú pomocou snímacov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú urcené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byt presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú urcené na medicínske úcely ani diagnostiku, ošetrenie, liecbu alebo prevenciu akýchkolvek zdravotných problémov. Spolocnost Garmin odporúca poradit sa so svojím lekárom pred tým, ako sa zacnete venovat nejakej športovej cinnosti.Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/forerunner-55-black_d7851.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.