Garmin Instinct 2S Solar, Neo Tropic

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin Instinct 2S Solar, Neo Tropic
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02564-02
Part No.:
010-02564-02
EAN:
753759278724
Výrobca:

Garmin

RP:
0.12; DPH: 20%
Bez DPH
365.62 EUR
S DPH
438.74 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Nová generácia oblúbenej série univerzálnych športových smart hodiniek s GPS - Instinct 2S. Ponuka modelov s oznacením S prináša kompaktnejšie rozmery hodiniek, ktoré sú tak vhodnejšie pre menšie zápästia. Aj nová generácia hodiniek s oznacením Instinct 2S zostáva verná svojmu urceniu a verzatilite pre široké spektrum aktivít a tiež pocas celého dna s kompletnou sadou funkcií na sledovanie aktivity a zdravia. Robustné púzdro hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s odolným mimoriadne sklíckom voci poškriabaniu - Power Glass™ (Corning® Gorilla® Glas + Solar). Mimoriadne odolná konštrukcia a dalšie parametre splnajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnost voci nárazom, plamenom a ponoreniu.

Modely s oznacenímSolar sú vybavané solárnym dobíjaním pre mimoriadne predlženie výdrže batérie pri vašich aktivitách, ktoré je teraz ešte efektívnejšie.

Jasný, monochromatický TFT MIP duálny displej s rozmermi 20.12 x 20.12 mm a rozlíšením 56 x 156 bodov a antireflexným povrchom. Jasne citatelný za každých svetelných podmienok. Modely s oznacením SOLAR majú vo výbave špeciálny typ krycieho sklícka Power Glass™ - kombinácia sklícka so solárnym nabíjaním, ktoré je prekryté Corning® Gorilla® Glass sklíckom. s mimoriadnou odolnost voci poškriabaniu.
Optický snímac pulzu na zápästí Instinct 2 je vybavený vstavaným optickým snímacom pulzu novej generácie s podporou merania pulzu aj pri plávaní, ktorý je doplnený optickým snímacom PULSE OX pre presné, spolahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom > > > oxymetria. Optický snímac pulzu využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávat variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovat potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byt problém. Odporúcania a tipy pre správnu funkcnost a používanie hodiniek a optického snímaca nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >
ANT+ Instinct 2 je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie volitelných externých snímacov ako >pulzomer HRM-DUAL, >pulzomer HRM-PRO, >snímac rýchlosti & kadencie alebo tiež >snímace na golf palice Approach CT 10. Tiež podporuje pripojenie externého snímaca teploty tempe™ a iného príslušenstva zo sérii >Rally >Index >inReach.
ANT+ ANT+ bezdrôtové rozhranie umožnuje Instinct™ využit po pripojení k zariadeniam inReach Mini, využívat ako vzdialený displej pre zobrazenie notifikácií a ovládania s možnostou spustenia SOS. Funkcie dostupné len po pripojení volitelného zariadenia inReach Mini. Alternatívne po pripojení k zariadeniam zo série Alpha 50 / 100 môžete využit Instinct pre zobrazenie informácií o stave a pohybe pripojených obojkov. Používatelia laserového zamieraca pre lukostrelbu XERO A1i môžu benefitovat s pripojenia hodiniek Instinct a využit doplnkovú funkciu XERO Locations.
Bluetooth new Štandardom vo výbave je možnost prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Okrem smart-notifikácií môžete využit funkciu Live/Group tracking a tiež on-line prístup k úctu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne stahovanie tréningových plánov, kdekolvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.
Kompas new Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe. Vdaka jednoducho prístupnej miniaplikácia ABC snímace (Altimeter, Barometer, Compass) máte na združenom displeji okamžitý prístup ku všetkým dostupným dátam z barometra, výškomeru a kompasu. Všetky dáta sú prehladne zobrazované aj vo forme grafov.
Stress Score Fyziologické metriky: vdaka dostupnej výbave hodiniek zo série instinct 2(S) dokáže využit širokú škálu dostupných meraní a vyplývajúcich metrik. Instinct 2(s) dokáže monitorovat fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznacovat zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viest k zraneniam, ktoré ovplyvnujú výsledné (maximálne) tempo behu. Viac o dostupných meraniach a všeobecenému prehladu nájdete na odkaze > > >Fyziologické metriky.
citlivé GPS Vdaka vysokocitlivému GPS/GLONASS prijímacu (Multi-GNSS), teraz s podporou systému GALILEO budete mat vždy spolahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, case, výške a dalších hodnotách aj v nárocnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovencine + používatelská prírucka v slovenskom jazyku.
Trasový pocítac Instinct 2(S) umožnuje oznacovat trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže spät sa bezpecne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárat a archivovat vlastné zemepisné body.
Vodotesnost 50 m Dobrodružstvo v každom pocasí..... S hodinkami sa môžete sprchovat, môžete ich namocit, dokonca s nimi môžete aj plávat. Sú odolné podla štandardu 10 ATM*, informácií nájdete na uvedenom odkaze > > >
Virtual Partner Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám umožní pretekat proti sebe alebo výkonom zdielaných inými používatelmi, co vás motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cielov.Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/instinct-2s-solar-neo-tropic_d8163.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.