Garmin VIRB 360

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin VIRB 360
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-01743-05
Part No.:
010-01743-05
EAN:
753759180263
Výrobca:

Garmin

RP:
0.14; DPH: 20% (Videokamery, fotoaparáty, GPS, prenosné rádiomagne) 
Bez DPH
672.67 EUR
S DPH
807.20 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Robustná vodotesná 360-stupnová akcná kamera s rozlíšením až 5,7K so sférickou stabilizáciou a priestorovým audio záznamom.

- Rozlíšenie až do 5,7K/30fps a 4K/30fps so spojeným obrazom
- 4 zabudované mikrofóny zaberajú priestorový 360 stupnovový zvuk
- 4K sférická stabilizácia zarucuje hladké video bez ohladu na pohyb kamery
- Vstavané snímace poskytujú prekrytie údajov G-Metrix ™ v 360-stupnovej realite
- Lahko použitelná bezplatná mobilná aplikácia VIRB® a softvér VIRB® Edit umožnujú upravovat, stabilizovat, zdielat a pridávat dáta a ukazovatele do videa
- Nepretržitý záznam viac ako 1 hodinu na jedno nabitie

Garmin VIRB 360 je odolná, akcná, 360° kamera s GPS, rozlišením 5.7K/30fps a ctyrmi mikrofónmi pre vysoko kvalitný, priestorový záznam zvuku. V rozlíšení 4K ponúka kamera naviac sférickú stabilizáciu s elimináciou roztrasenia videa pri zázname akcných sportov.

Jednou z nejzaujímavejších funkcií kamery je plný 360° záznam videa pomocou dvoch sférických objektívov. Kamera je pri rozlíšení až do 4K/30fps schopná spájat obrazy oboch objektívov priamo v kamere a výsledný záznam je preto k dispozíci okamžite, bez nutnosti následného zpracovávania v pocítaci. Video z kamery sa dá z kamery po ukoncení záznamu jednoducho kopírovat alebo dokonca živo zdielat behom záznamu.

Podobne ako iné kamery VIRB, aj VIRB 360 je vybavný vysokocitlivým GPS/GLONASS prijímacom a množstvom dodatocných senzorov so záznamom dát G-Metrix™ a možnostou vloženia širokého spektra informácií priamo do 360° videozáznamu. Na výber je napríklad rýchlost pohybu, nadmorská výška, pretaženie, smer pohybu a celá rada dalších informácií. Kameru je dokonca možné propojit s dalšími prídavnými senzormi a ich dáta vložit do videa. Pomocou dodatocných senzorov je možné vo videu sledovat pulz, kadenciu, výkon, teplotu a dalšie veliciny.

Aký má 360° video záznam praktický význam? Pri natácaní videa nieje potreba mysliet na úhol záberu, kamera zaznamenává celé okolie. Úhol záberu je možné zvolit až pri prehrávání videa. S úhlom záberu je možné behom prehrávánia pohybovat alebo úhol pri opakovanom prehráváni rôzne menit. Z videa je možné dodatocne zostrihat i video s klasickým záberom a je možné ho zložit zo záberov s rôznym uhlom pohladu v rovnakom okamžiku. Video zhotovené kamerou VIRB 360 je možné vdaka mobilnej aplikácii VIRB prehliadat i pomocou okuliarov pre virtuálnu realitu, priestorový záznam zvuku umožnuje posluch zvuku s rôznou intenzitou podla zvoleného pozorovacieho uhlu.

Pre prácu s kamerou, editáciu a spracovanie videa sú k dispozícii volne stiahnutelné nástroje, ako napríklad mobilná aplikácia VIRB alebo špecializovaný softvér pre osobné pocítace. Oba nástroje ponúkajú jednoduchú a rýchlu úpravu 360° videa, jednoduchšiu, než bolo u podobných videí doposial zvykom. Kamera je vdaka aplikácii VIRB kompatibilná s operacnými systémami iOS a Android.

Aj Garmin VIRB 360 zachováva niektoré typické znaky, které sa osvedcily u skôr predstavených akcných kamier Garmin VIRB. Mezi hlavné z nich patrí velký ovladac, pre záznam videa. Aj v prípade, ked je kamera umiestnená na prilbe, je možné naslepo a v rukaviciach s istotou spustit alebo zastavit záznam videa. Podobne je zachovaná možnost ovládania kamery nie len pomocou aplikácie v smartfóne, ale aj pomocí smart GPS hodiniek, outdoorových, cyklistických, motocyklových alebo námorných GPS navigácii Garmin.

Kamera VIRB 360 je samozrejme vodotesná do 10m bez nutnosti použitia dodatocného púzdra. Kamera je vybavená nabíjacím, výmenitelným akumulátorom s výdržou až 1 hodinu záznamu na jedno nabitie. Kamera je schopná okrem videozáznamu zhotovovat aj 360° sférické fotografie s rozlíšením 15 MPix.. Kamera je vybavená vlastným displejom citatelným na priamom slnku so zobrazením základných údajov o stave nabitia akumulátora, zostávajúcej kapacity pamäte alebo aktuálne používanom video režime. Pomocou displeja a tlacidiel je možné priamo na kamere menit potrebné nastavenia. Kamera VIRB 360 je naviac vybavená Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+™ a NFC bezdrôtovými technológiami. Kamera je dodávaná s unikátnou kompaktnou trojnožkou, ktorú je možné použit ako praktický držiak kamery. Kameru je možné po odmontovaní trojnožky upevnit pomocou štandardného stativového závitu alebo pomocou štandardných držiakov akcných kamier. Kamera používa pre záznam karty formátu microSD s kapacitou až 128GB.

Podelte sa o skúsenosti s HD živým vysielaním

S mobilnou aplikáciou VIRB®, vás delí len jeden dotyk od zdielania svojich HD záberov s masami pomocou živých prenosov na YouTube®. Takže až sa nabudúce budete túlat po horách na bicykli alebo budete stát v prvom rade na neuveritelnom koncerte, nemusíte cakat a viete sa ihned podelit o skúsenosti.


Stránky o produkte:

http://www.garmin.sk/garmin-virb-360_d5887.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem: 
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info