Garmin vivosmart 5, Black, S/M

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin vivosmart 5, Black, S/M
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02645-10
Part No.:
010-02645-10
EAN:
753759295103
Výrobca:

Garmin

RP:
0.14; DPH: 20%
Bez DPH
136.92 EUR
S DPH
164.30 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Pohodlný smart fitness tracker, ktorý je s vami na každom kroku, je lahký, jednoducho ovládatelný. Takže môžete sledovat svoje zdravie a zostat aktívni od východu do západu slnka.

Hydratácia Sledovanie príjmu tekutín je velmi dôležité. vívosmart vás upozorní, že je cas, doplnit tekutiny a zaznamenáva celkový objem prijatých tekutín pocas dna.
Menstrual cycle tracking V aplikácii Garmin Connect môžete podrobne sledovat svoj menštruacný cyklus alebo tehotenstvo. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emocné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy. Získate rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze aktuálneho cyklu.
PULSE OX Integrovaný optický snímac PULSE OX zabezpecuje presné, spolahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovat reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
Accident detection Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožnuje vívosmart nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Ked integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo. Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastavit a aktivovat prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielat informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo.
Dýchanie Nádych - výdych, túto cinnost si ani neuvedomujeme. vívosmart sleduje váš dych a v prípade akejkolvek zmeny vás upozorní a prevedie kontrolovaným dychovým cvicením.
Body Battery Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykolvek. Môžete si tak naplánovat den a optimalizovat casy pre aktivitu a odpocinok. Vyššie císlo znamená, že ste pripravení byt aktívni, zatial co nižšie císlo naznacuje, že by ste potrebovali relaxovat a trochu si odpocinút pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovat vzory v priebehu niekolkých týždnov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvnujú to, ako sa cítite dnes.
Vivofit - Batéria vívosmart 5 je vybavený nabíjatelnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní. Stací ho jednoducho nabit cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.
Vivofit - Spánok vívosmart 5 je vybavený funkciou pokrocilého monitorovania spánku. Sleduje rôzne fázy spánku ako aj pulz, stres, Pulse Ox a dýchanie. Dokonca urcí skóre na základe kvality spánku a prehlad, ako môžete kvalitu spánku zlepšit. Následne si štatistiku môžete pozriet v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vivofit - Kalórie Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cielovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili pocas celého dna vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu.
vívosmart HR - pulzomer Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vdaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávat variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovat potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byt problém. Odporúcania a tipy pre správnu funkcnost a používanie hodiniek a optického snímaca nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >.
Vivofit - Ciel Podla úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnutelné ciele každé ráno. Hned, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás náramok posúva k dosiahnutiu nového ciela na další den, cím vás postupne vívosmart 4 núti zmenit svoj životný štýl.
Vivofit - Cas Monitor je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosit 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehlad nielen o svojich cieloch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o case, dátume, nových sms, mailoch, ci zmeškaných hovoroch. Stací jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný ciel, kalórie, prejdená vzdialenost, srdcový tep, smart notifikácie).
Vivofit - Vodotesnot S náramkom sa môžete pokojne sprchovat, športovat... Je vodotesný, ciže odolný voci povrchovému namoceniu, potu, blatu...Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/vivosmart-5-black-s-m_d8142.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2023 CyberSoft s.r.o.