Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12132
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 188

produktov

10

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
Gembird magnetický konektor USB-C (M) pre USB kábel s magnetickou koncovkou
Znizena cena iba do vypredania aktual skladu. 
Gembird

SKGBCC-USB2-AMLM-UCM 

1.46 EUR bez DPH
1.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér USB 2.0 (F) / USB-C (M)
 
Gembird

SKGBCC-USB2-CMAF-A 

0.89 EUR bez DPH
1.07 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Apple USB-C to USB Adapter
 
Apple

SKAP-MJ1M2ZM/A 

23.21 EUR bez DPH
24.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ASUS USB kábel napájací USB A TO USB C -biely
 
ASUS

SKASB14016-00171500 

8.60 EUR bez DPH
8.22 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ASUS USB kábel datový USB A TO USB C -čierny
 
ASUS

SKASB14016-00170000 

9.09 EUR bez DPH
8.70 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ASUS USB kábel napájací USB A TO MICRO USB B 5P- biely
 
ASUS

SKASB14016-00020900 

6.40 EUR bez DPH
6.12 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér MicroUSB 2.0 (M) / LAN RJ45 (F) pre mobilné zariadenia
 
Gembird

SKGBNIC-mU2-01 

5.33 EUR bez DPH
6.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0
 
DELL

SKDE470-ABNE 

13.98 EUR bez DPH
18.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird USB extender, 30 m
 
Gembird

SKGBUAE-30M 

15.54 EUR bez DPH
18.65 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér USB 2.0 (M) na PS/2, kábel, 0.3 m, biely
 
Gembird

SKGBUAPS12 

2.11 EUR bez DPH
2.53 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér USB 2.0 (M) na PS/2, kábel, 0.3 m, čierny
 
Gembird

SKGBUAPS12-BK 

2.29 EUR bez DPH
2.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Apple USB-C VGA Multiport Adapter
 
Apple

SKAP-MJ1L2ZM/A 

74.21 EUR bez DPH
76.80 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Apple Lightning to USB Camera Adapter
 
Apple

SKAP-MD821ZM/A 

32.07 EUR bez DPH
33.60 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
2M SAS Cable 6Gbps for external tape - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT470-11919 

50.74 EUR bez DPH
63.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

Produkt nie je možné objednávať cez WEB. Kontaktujte svojho obchodníka

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2
 
CNS Network

SKOEM-IMC8110APC 

0.48 EUR bez DPH
0.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2
 
CNS Network

SKOEM-IMC8150 

1.14 EUR bez DPH
3.41 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1
 
CNS Network

SKOEM-IMC8130 

0.59 EUR bez DPH
0.74 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2
 
CNS Network

SKOEM-IMC8135 

0.82 EUR bez DPH
1.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LCS3 6X MODUL RJ45 CAT.6 STP
 
Legrand

SKC-33765 

18.94 EUR bez DPH
30.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Apple USB-C to SD Card Reader
 
Apple

SKAP-MUFG2ZM/A 

42.92 EUR bez DPH
44.40 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 188

produktov

10

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.