Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12417
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501251M-OM3 

7.49 EUR bez DPH
11.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C
 
Mikrotik

SKMIKRO-Q+DA0001 

24.30 EUR bez DPH
31.67 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický duplex kabel 50/125 OM3, LC/SC, 5m
 
KELine

SKOEM-DLCSC-501255M-OM3 

11.45 EUR bez DPH
17.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Canyon MFI-3, 1m prémiový opletený kábel Lightning/USB, MFI schválený Apple, čierny
 
Canyon

SWECNSMFIC3B 

12.40 EUR bez DPH
14.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Value Patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 3m, červený
 
CNS Network

SKOEM-IGBD155 

3.91 EUR bez DPH
4.27 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 5m, červený
 
CNS Network

SKOEM-IGBD205 

7.18 EUR bez DPH
12.10 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 7m, červený
 
CNS Network

SKOEM-IGBD255 

9.84 EUR bez DPH
14.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 10m, červený
 
CNS Network

SKOEM-IGBD305 

12.38 EUR bez DPH
18.58 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
S/FTP (PiMF) Patchkábel LSOH Cat6A, zelený, Cu, 0,5m
 
CNS Network

SKOEM-IGBD025 

2.28 EUR bez DPH
6.72 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro Internal Right Angle MiniSAS SFF-8087 to 4 SATA 75/75/90/90cm with Sideband 90cm Cable (CBL-SAST-0644)
 
Supermicro

SRCBLSAST0644 

12.69 EUR bez DPH
15.23 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
S/FTP (PiMF) Patchkábel LSOH 10m Cat6A, zelený, Cu
 
CNS Network

SKOEM-IGBD320 

14.76 EUR bez DPH
18.58 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Value S/FTP Patchkábel LSOH 7m Cat6A, zelený, Cu
 
CNS Network

SKOEM-IGBD270 

9.84 EUR bez DPH
14.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Apple Lightning to USB Cable (1m)
 
Apple

SKAP-MXLY2ZM/A 

22.40 EUR bez DPH
24.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK QSFP+ 40G break-out cable to 4x10G 3m 0C +70C
 
Mikrotik

SKMIKRO-Q+BC0003-S+ 

50.24 EUR bez DPH
64.42 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Canyon MFI-4, 1.2m kábel USB-C / Lightning, MFi Apple schválený, 5V/2.4A, priemer 3.5mm, PVC, biely
 
Canyon

SWECNSMFIC4W 

12.43 EUR bez DPH
14.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
KELine Patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 3m, zelený
 
KELine

SKOEM-IGBD170 

6.31 EUR bez DPH
7.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
KELine Patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 5m, zelený
 
KELine

SKOEM-IGBD220 

8.39 EUR bez DPH
12.10 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS Patch kábel Cat6A, STP, LS0H, 0,5m, modrý
 
KELine

SKOEM-IGBD016 

1.86 EUR bez DPH
6.72 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
KELine Patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 1m, modrý
 
KELine

SKOEM-IGBD061 

6.30 EUR bez DPH
7.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
KELine Patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 2m, modrý
 
KELine

SKOEM-IGBD111 

5.52 EUR bez DPH
8.27 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.