Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12911
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 12

produktov

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S31DLC20D 

19.58 EUR bez DPH
31.67 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
 
Mikrotik

SKMIKRO-SRJ01 

24.43 EUR bez DPH
31.67 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S3553LC20D 

61.03 EUR bez DPH
64.15 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S85DLC05D 

14.58 EUR bez DPH
24.02 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
 
Mikrotik

SKMIKRO-SRJ10 

60.18 EUR bez DPH
70.97 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter
 
Mikrotik

SKMIKRO-RBFTC11 

33.45 EUR bez DPH
42.58 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S+31DLC10D 

121.72 EUR bez DPH
131.44 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial
 
Mikrotik

SKMIKRO-S-55DLC80D 

30.36 EUR bez DPH
42.58 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km) - industrial
 
Mikrotik

SKMIKRO-S-4554LC80D 

75.24 EUR bez DPH
97.18 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C
 
Mikrotik

SKMIKRO-Q+85MP01D 

49.74 EUR bez DPH
64.42 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
 
Mikrotik

SKMIKRO-XS+31LC10D 

121.34 EUR bez DPH
162.69 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S+85DLC03D 

49.05 EUR bez DPH
64.42 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.