Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 98

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

285.38 EUR bez DPH
707.89 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Catalyst 9200 Stack Module
 
Cisco

SKC-C9200-STACK-KIT= 

829.53 EUR bez DPH
1 829.58 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

 
10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class
 
Cisco

SKCNT-SFP-10G-LR-S=vyp 

1 101.41 EUR bez DPH
2 831.58 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
HPE 1x1x8 G4 KVM IP Console Switch
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEQ1P54A 

771.05 EUR bez DPH
2 294.40 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300 DNA Advantage, 48-Port, 3 Year Term License
 
Cisco

SKC-C9300-DNA-A-48-3Y 

2 419.64 EUR bez DPH
5 337.53 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10 Gigabit PCI Express Network AdapterSPEC: PCIe 3.0 ×4, Include CAT6A Ethernet CableFATURE: Support 10/5/2.5
 
TP-LINK

SKTLNTX401 

90.19 EUR bez DPH
112.96 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-3M-ZZ0103F 

135.98 EUR bez DPH
147.67 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
HPE X410 1U Univ 4-post RM Kit
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9583B 

10.93 EUR bez DPH
315.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
 
Aruba

HPEJ9151E 

1 424.43 EUR bez DPH
4 279.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
 
Cisco

SKC-C9300L-STACK-KIT 

744.65 EUR bez DPH
1 847.63 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300L Cisco DNA Essentials, 24-port, 3 Year Term license
 
Cisco

SKC-C9300L-DNA-E-24-3Y 

391.51 EUR bez DPH
863.63 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300L Cisco DNA Essentials, 48-port, 3 Year Term license
 
Cisco

SKC-C9300L-DNA-E-48-3Y 

718.84 EUR bez DPH
1 585.68 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba Central AP Fnd 3yr Sub E-STU
 
Aruba

HPEQ9Y59AAE 

241.86 EUR bez DPH
418.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 24G 4SFP Swch
 
Aruba

HPER8N88A 

605.80 EUR bez DPH
1 569.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 12G CL4 2SFP 139W Swch
 
Aruba

HPER8N89A 

627.23 EUR bez DPH
1 422.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 48G 4SFP Swch
 
Aruba

HPER8N86A 

941.19 EUR bez DPH
2 845.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0103F 

86.50 EUR bez DPH
93.88 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
4x10/100 M12 4-pin D-kód PoE (802.3af/at, PoE budget 120W, 30W per port) + 2x10/100 M12 4-pin D-kód, 1x M12 5-pin A-kód alarmový v
 
Vivotek

SKAW-IHT-0602 

545.72 EUR bez DPH
693.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Konektor
 
Vivotek

SKSFP-1000-MM85-X5 

35.06 EUR bez DPH
43.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor
 
Vivotek

SKSFP-1000-MM13-02 

37.76 EUR bez DPH
48.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 98

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.