Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 98

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9281D 

108.73 EUR bez DPH
250.80 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
 
Aruba

HPEJ9283D 

152.96 EUR bez DPH
354.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
 
Aruba

HPEJ9150D 

466.10 EUR bez DPH
1 756.80 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
HPE X410 1U Univ 4-post RM Kit
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9583B 

140.24 EUR bez DPH
315.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10 Gigabit PCI Express Network AdapterSPEC: PCIe 3.0 ×4, Include CAT6A Ethernet CableFATURE: Support 10/5/2.5
 
TP-LINK

SKTLNTX401 

86.66 EUR bez DPH
131.88 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit ConnectionsSPEC: Up to 1 m Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5220-1M 

24.73 EUR bez DPH
37.08 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit ConnectionsSPEC: Up to 3 m Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5220-3M 

28.71 EUR bez DPH
43.08 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300 DNA Advantage, 48-Port, 3 Year Term License
 
Cisco

SKC-C9300-DNA-A-48-3Y 

2 462.34 EUR bez DPH
5 337.53 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Catalyst 9200 Stack Module
 
Cisco

SKC-C9200-STACK-KIT= 

844.16 EUR bez DPH
1 829.58 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-3M-ZZ0103F 

135.98 EUR bez DPH
147.67 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
 
Aruba

HPEJ9151E 

1 424.43 EUR bez DPH
4 279.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
 
Cisco

SKC-C9300L-STACK-KIT 

757.79 EUR bez DPH
1 847.63 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300L Cisco DNA Essentials, 24-port, 3 Year Term license
 
Cisco

SKC-C9300L-DNA-E-24-3Y 

398.41 EUR bez DPH
863.63 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
C9300L Cisco DNA Essentials, 48-port, 3 Year Term license
 
Cisco

SKC-C9300L-DNA-E-48-3Y 

731.52 EUR bez DPH
1 585.68 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba Central AP Fnd 3yr Sub E-STU
 
Aruba

HPEQ9Y59AAE 

241.86 EUR bez DPH
399.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 24G 4SFP Swch
 
Aruba

HPER8N88A 

461.59 EUR bez DPH
1 569.60 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 12G CL4 2SFP 139W Swch
 
Aruba

HPER8N89A 

507.78 EUR bez DPH
1 422.00 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Aruba 6000 48G 4SFP Swch
 
Aruba

HPER8N86A 

761.94 EUR bez DPH
2 845.20 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0103F 

86.50 EUR bez DPH
93.88 EUR s DPH

 

0.13 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
4x10/100 M12 4-pin D-kód PoE (802.3af/at, PoE budget 120W, 30W per port) + 2x10/100 M12 4-pin D-kód, 1x M12 5-pin A-kód alarmový v
 
Vivotek

SKAW-IHT-0602 

545.72 EUR bez DPH
866.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 98

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2024 CyberSoft s.r.o.