Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK Archer C6 AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 5 Gigabit Ports
 
TP-LINK

SKTLNARCHERC6 

30.96 EUR bez DPH
51.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-WR840Nv6,2 N300 Wi-Fi Router, 300Mbps at 2.4GHz, 5 10/100M Ports, 2 antennas
 
TP-LINK

SKTLNTL-WR840NV62 

16.41 EUR bez DPH
24.83 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-PoE150S PoE Injector Adapter,802.3af Compliant,Data and Power Carried over The Same Cable Up to 100 Meters
 
TP-LINK

SKTLNTL-POE150S 

17.12 EUR bez DPH
26.28 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-WA854RE 300Mbps Wi-Fi Range Extender, Wall Plugged, 2 internal antennas, 300Mbps at 2.4GHz, WPS
 
TP-LINK

SKTLNTL-WA854RE 

13.07 EUR bez DPH
19.79 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Nová cena! 

   
TP-LINK Deco E4(2-Pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Qualcomm CPU, 867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz, 2 10/100Mb
 
TP-LINK

SKTLNDECOE42PACK 

71.72 EUR bez DPH
109.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case
 
TP-LINK

SKTLNMS105G 

9.75 EUR bez DPH
15.83 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK cAP XL ac with RouterOS L4 license, International version
 
Mikrotik

SKMIKRO-RBcAPGi-5acD2nD-XL 

95.26 EUR bez DPH
118.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Xiaomi Mi WiFi Range DualBand Extender/Repeater AC1200 rýchlosťou až 1200 Mbps
 
Xiaomi

SKNET_MI_Repeater_AC1200 

19.38 EUR bez DPH
24.10 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 Ports, 4× Gigabit SFP Slo
 
TP-LINK

SKTLNTL-SG3428 

170.26 EUR bez DPH
259.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK Archer C80 AC1900 Dual-Band Wi-Fi Router, 1300Mbps at 5GHz + 600Mbps at 2.4GHz, 5 Gigabit Ports, 4 antennas
 
TP-LINK

SKTLNARCHERC80 

45.70 EUR bez DPH
69.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt
 
Zyxel

SKZYGS1008-HP 

69.96 EUR bez DPH
75.94 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
TP-LINK "5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Ports"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SG105PE 

51.04 EUR bez DPH
84.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
TP-LINK TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case
 
TP-LINK

SKTLNTL-SG105(ISP) 

18.36 EUR bez DPH
27.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Synology™ DiskStation DS220+ 2x HDD NAS
 
Synology

SYDS220PLUS 

321.65 EUR bez DPH
385.98 EUR s DPH

 

0.49 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "10Gbase-LR SFP+ LC TransceiverSPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance"
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM5110-LR 

31.31 EUR bez DPH
47.27 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "AC1200 Dual-Band Wi-Fi RouterSPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHzSPEC: 4× Antennas, 1× Gigabit WAN
 
TP-LINK

SKTLNArcherC6V32 

35.75 EUR bez DPH
54.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK "AV1300 Gigabit Passthrough Powerline AC1200 Wi-Fi KitKIT: 1× TL-WPA8631P + 1× TL-PA8010PTL-WPA8631P:SPEED: 3
 
TP-LINK

SKTLNTL-WPA8631PKIT 

130.34 EUR bez DPH
199.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SG1024 24-Port Gigabit Switch, 24 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case
 
TP-LINK

SKTLNTL-SG1024 

103.97 EUR bez DPH
158.28 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
5-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE Port, 802.3af, 41 W
 
TP-LINK

SKTLNTL-SF1005LP 

37.91 EUR bez DPH
57.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Mini-GBIC modul SFP 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP-TXCIS
 
OEM

SKOEMGBICTX 

32.50 EUR bez DPH
44.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2023 CyberSoft s.r.o.