Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 187

produktov

10

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK - quickMOUNT PRO LHG
 
Mikrotik

SKMIKRO-QMP-LHG 

5.56 EUR bez DPH
7.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD R11e-5HnD
 
Mikrotik

SKMIKRO-R11E-5HND 

28.04 EUR bez DPH
44.86 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX S + L4 (880MHz, 256 MB RAM, 5xGLAN, 1x SFP, switch, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB760IGS 

54.87 EUR bez DPH
63.65 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD SXTsqG 5 AC + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1x GLAN, 1x 5GHz 802.11a/c) outdoor
 
Mikrotik

SKMIKRO-RBSXTSQG-5ACD 

43.30 EUR bez DPH
65.86 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
 
Mikrotik

SKMIKRO-SRJ01 

23.19 EUR bez DPH
26.19 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD 4011iGS+RM +L5 (1,4GHz; 1GB RAM, 10xGLAN, 1xSFP+, LCD, rackmount, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB4011IGS+RM 

160.65 EUR bez DPH
177.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S3553LC20D 

55.23 EUR bez DPH
64.15 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM + SwOS (24x GLAN; 2x SFP+) rack
 
Mikrotik

SKMIKRO-CSS326-24G-2S+RM 

112.86 EUR bez DPH
131.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX + L4 (880MHz, 256 MB RAM, 5xGLAN switch, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB750GR3 

47.51 EUR bez DPH
57.87 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S31DLC20D 

18.42 EUR bez DPH
21.11 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hEX lite + L4 (850MHz, 64 MB RAM, 5xLAN switch, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB750R2 

34.23 EUR bez DPH
38.45 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK Chateau LTE12 + L4 (CPU 716 MHz, 4-core, 256MB RAM, 5xGLAN, 3G-4G/LTE carrier aggr., AC WiFi Gen.5)
 
Mikrotik

SKMIKRO-Chateau-LTE12 

185.95 EUR bez DPH
206.74 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK PWR Line PRO, PL7510Gi
 
Mikrotik

SKMIKRO-PL7510Gi 

33.06 EUR bez DPH
52.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN (400MHz; 128MB RAM; 8x GLAN POE/POE+; 4x SFP)
 
Mikrotik

SKMIKRO-CRS112-8P-4S-IN 

144.23 EUR bez DPH
157.39 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD 3011UiAS-RM (1,4GHz; 1GB RAM, 10xGLAN, 1xSFP, LCD, rackmount, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB3011UiAS-RM 

142.77 EUR bez DPH
171.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD wAP ac (new revision) with RouterOS L4 license, white enclosure, International version /čierne/
 
Mikrotik

SKMIKRO-RBwAPG-5HacD2HnD-BE 

70.05 EUR bez DPH
90.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD 922UAGS-5HPacD + L4 (720MHz, 128MB RAM, 1x LAN,1x5GHz 802.11ac card, 2xMMCX, 3G)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB922UAGS-5HPACD 

80.87 EUR bez DPH
117.31 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD 260GS 5-port Gigabit smart switch + 1x SFP (SwitchOS, plastic case + zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB260GS 

33.72 EUR bez DPH
40.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD 2011UiAS-RM + L5 (600MHz; 128MB RAM,5xLAN, 5xGLAN, 1xSFP, LCD, rackmount, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB2011UAS-RM 

95.96 EUR bez DPH
104.54 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - zdroj 48V pre RouterBOARD 48V 1.46A 70W Power Adapter + Power plug
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZDROJ48 

14.79 EUR bez DPH
14.76 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 187

produktov

10

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info