Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 4

produkty

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK P1201-08 8-port GPON OLT,  Broadcom Chipset, 8 SFP GPON ports, 4 GE Combo uplink ports, 2 10G SFP+ uplink ports
 
TP-LINK

SKTLNP1201-08 

1 599.52 EUR bez DPH
2 003.70 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK Archer XR500v AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP,  Econet Chipset, 866Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz
 
TP-LINK

SKTLNARCHERXR500V 

51.69 EUR bez DPH
64.64 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK XN020-G3v 300Mbps Wireless N GPON HGU,  Econet Chipset, 802.11b/g/n, 300Mbps at 2.4GHz, 1 FE + 1 GE LAN ports
 
TP-LINK

SKTLNXN020-G3V 

43.70 EUR bez DPH
54.62 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TX-6610 1-port Gigabit GPON SFU,  Econet Chipset, 1 GE ports, 1 SC/APC GPON port, G.984.x, Class C+
 
TP-LINK

SKTLNTX-6610 

26.92 EUR bez DPH
33.61 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info