Preprava a osobný odber
Preprava a osobný odber
Preprava a osobný odber

Preprava a osobný odber

Rozvoz po území Slovenska:
Naša spoločnosť v snahe poskytovať kvalitnejšie služby, pristúpila na rozosielanie tovaru prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPS.
Od 21.10.2010 pri nákupe v hodnote nad 100EUR je DOPRAVA ZADARMO.


 • Doprava v rámci Bratislavy a Košíc:
  Ak je denná hodnota zakúpeného tovaru vyššia ako 100 EUR bez DPH, dopravu hradí ASBIS SK. V opačnom prípade sa zákazníkovi účtuje
  poplatok za dopravu 5 EUR bez DPH. *
  Tovar vyfakturovaný do 13:00 hod. bude zaslaný v deň fakturácie.
  Tovar fakturovaný po 13:00 hod. bude zaslaný v nasledujúci pracovný deň.
 • Doprava mimo Bratislavu a Košíc:
  Ak je denná hodnota zakúpeného tovaru vyššia ako 100 EUR bez DPH, dopravu hradí ASBIS SK. V opačnom prípade sa zákazníkovi účtuje
  poplatok za dopravu 5 EUR bez DPH. *

ASBIS SK nie je povinný poistiť tovar pre prípad škody počas jeho prepravy, ak zmluva s dealerom neustanoví inak. V prípade požiadavky zo strany dealera, dodávateľ zabezpečí dané poistenie tovaru na náklady odberateľa.
ASBIS SK neposiela a ani neprijíma žiaden tovar ako spešninu.

* ak zákazník kupuje behom dňa tovar na viacerých faktúrach, tak hneď na prvej faktúre v rámci dňa ak je hodnota tovaru nižšia ako vyššie uvedené limity, sa automaticky vyfakturuje poplatok za dopravu vo výške 5 EUR bez DPH. Ak v priebehu dňa celková výška nákupu bez DPH dosiahne limity pre bezplatnú dopravu, zákazníkovi sa automaticky na prvej faktúre, ktorá prekročí tento limit, automaticky vyfakturuje zľava za dopravu vo výške 5 EUR bez DPH.


Vážení obchodní partneri,

vzhľadom na opakujúce sa prípady prevzatia tovaru neoprávnenou osobou, ktorá podvodným spôsobom vystupuje v mene spoločnosti, s ktorou však v skutočnosti nemá nič spoločné, zavádzame nasledovné opatrenie na našu vzájomnú ochranu.

Žiadame všetkých zákazníkov, ktorí nakupujú v ASBIS SK na faktúru so splatnosťou, aby vyplnili nižšie priložený formulár. Vo formulári je potrebné vyplniť identifikačné údaje ako sú:

 • kontaktné údaje spoločnosti
 • meno a priezvisko osôb oprávnených preberať tovar
 • číslo OP osôb oprávnených preberať tovar
 • kontakt, kde je možné overiť si dané údaje

V prípade, že daný pracovník Vašu spoločnosť opustí, prípadne bude zbavený oprávnenia preberať tovar, je potrebné poslať nový zoznam, v opačnom prípade sa berie za to, že daný pracovník je oprávnený preberať tovar z našej spoločnosti.
Vyplnený, podpísaný a opečiatkovaný formulár obratom zašlite na pobočku, v ktorej nakupujete (faxom alebo e-mailom - naskenovanú kópiu). Náš pracovník Vás bude kontaktovať ohľadom overenia vyplnených údajov.

 • Formulár pre získanie oprávnenia preberať tovar na predĺženú splatnosť
 • FAX: +421 2 321 65 112
 • E-mail: recepciaba[at]asbis.sk

ASBIS SK podľa objednávky dodá dealerovi tovar na miesto, ktoré dealer určí alebo mu ho odovzdá v sídle ASBIS SK za podmienok určených v nasledujúcich ustanoveniach, ktoré sú súčasťou Všeobecných obchodných podmienok ASBIS SK.


Preberanie tovaru
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka Košice

Južná trieda 66

040 01 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info