Prihlásenie

 
 
Produkt je vyradený!  Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

Pavol Barka
barka@asbis.sk
 
 
 
 
 

 

Samsung PM43H 43" 1920x1080 500cd, HDMI DVI USB, prevadzka 24/7

 
 
 
 
 
 
 
  • Samsung PM43H 43" 1920x1080 500cd, HDMI DVI USB, prevadzka 24/7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
36 Mes.
Kód:
SKSALH43PMHPBGC/ENx
Part No.:
LH43PMHPBGC/EN
EAN:
8806088828121
Výrobca:

Samsung

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Uhlopriecka obrazovky 43"
Typ panela Edge slim
Rozlíšenie 1920 × 1080
Rozostup pixelov (HxV) 0,49 (H) × 0,49 (V) mm
Jas (typický) 500
Kontrastný pomer 3000:1
Uhol sledovania (/V) 178/178
Cas odozvy 8 ms
Farebná škála 72 %
Matná obrazovka 44 %
Horizontálna frekvencia snímania 30 ~ 81 kHZ
Maximálna frekvencia pixelov 148,5 MHz
Vertikálna frekvencia snímania 48 ~ 75 HZ
Pomer dynamického kontrastu MEGA DCR
Konektivita HDMI vstup 2
DP vstup Áno
DVI vstup 1
Tuner vstup Nie
USB 2
Komponentný vstup Nie
Kompozitný vstup Nie
RGB vstup DVI-I Common
Audio vstup Stereo Mini Jack, RGB/DVI/HDMI
Audio výstup  Stereo Mini Jack
Obrazový výstup Áno
Power Out Nie
RS232 vstup Áno
RS232 výstup Áno
RJ45 vstup Áno
RJ45 výstup In
IR vstup Nie
HDBaseT In Nie
WiFi Áno
3G Dongle Nie
Bluetooth Nie

Prémiový rad displejov Samsung PMH s operacným systémom TIZEN dosahuje špickový výkon, ale zachováva si štýlový a ocarujúci dizajn. Displeje radu PMH ponúkajú zvýšený jas a vylepšenú ostrost obrazu, aby zaistili za všetkých okolností cistú prezentáciu, a to aj pri umiestnení do priestoru s premenlivým osvetlením. Navyše sú displeje radu PMH odolné podla certifikácie IP5x, takže zaistujú mimoriadnu odolnost a neprerušovanú prevádzku 24/7. Preto si môžu byt firmy isté, že ich obsah sa zobrazí presne tak, ako má, a to kdekolvek a kedykolvek.

Samostatné displeje PMH majú certifikáciu IP5x, ktorá potvrdzuje, že sú odolné proti prachu a poradia si s celým radom dalších nárocných podmienok v rôznych prostrediach. Vdaka certifikácii si nemusíte robit starosti s prachom, ktorý sa nahromadí na displejoch inštalovaných vo vagónoch metra ci na vidieckych nástupištiach. Zákazníci môžu tieto displeje s certifikáciou IP5x pohodlne používat aj v prašnom prostredí bez toho, aby im museli zaistovat dodatocné krytie. Bez ohladu na okolité podmienky máte vždy zarucené neprerušované zobrazenie obsahu – 24 hodín, 7 dní v týždni.


Rad PMH s podporou SSSP 4.0 umožnuje silnejšiu, rýchlejšiu a stabilnejšiu prevádzku oproti predchádzajúcim modelom. Nové SSSP 4.0 ale ponúka viac než len hardvérový výkon; umožnuje CMS partnerom vyvinút a nasadit pokrocilé webové aplikácie, ktoré im môžu pomôct efektívne spravovat obsah a SMART Signage pre svojich zákazníkov.

1) Vylepšený 3D grafický engine: Displej s vylepšeným grafickým výkonom podporuje súcasné prehrávanie troch filmov na jednej obrazovke 2) Zvýšená bezpecnost: Holistická bezpecnostná architektúra s trojvrstvovou suplementáciou zaistuje vysokú bezpecnost. 3) Lahký vývoj: Vdaka vývojárskym nástrojom ako SW Development Kit alebo Remote Web Inspector je jednoduchšie rozvíjat nové riešenia. 4) Lahké použitie: Jednoduché použitie je dosiahnuté vdaka užívatelskému rozhraniu s podporou dotyku. Webové prehliadace môžu zobrazit domovskú stránku bez nutnosti vyvíjat webovú aplikáciu.

Integrovaný centralizovaný infracervený prijímac (IR) samostatného displeja zaistuje jednoduchšie a flexibilnejšie užívatelské ovládanie. Všetky modely dokážu prijímat IR signál na individuálnych paneloch prostredníctvom centrálneho IR. Pri špecificky prevedenej inštalácii alebo montáži môžu užívatelia riadit IR funkcionalitu z rôznych miest, co ešte rozširuje možnosti neprerušovaného chodu.


Stránky o produkte:

https://www.samsung.com/sk/business/smart-signage/professional-display-pmh-series/lh43pmhp


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Uhlopriečka :  43 "
Prevádzka:  16/7 
Sieťové pripojenie:  Áno 
USB pripojenie:  Áno 
Externá pamäť:  Nie 

Displej
Max. rozlíšenie:  1920x1080 FHD 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info