SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 850nm, Cisco ASR komp.

 
 
 
 
 
 
 
  • SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 850nm, Cisco ASR komp.

 Na objednávku 

 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKOEMGBICMM10GLC-CIS4
Part No.:
SFP-PLUS-SR-CIS(ASR)
EAN:
47340
Výrobca:

OEM

RP:
0.10; DPH: 20%
Bez DPH
15.68 EUR
S DPH
18.81 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

SFP+ modul 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilný

Dosah podľa vlákna:
OM1 - 33m,
OM2 - 82m,
OM3 - 300m,
OM4 - 400m


Podrobnosti

Kompatibilita CISCO ASR

Typ konektoru LC duplex

Formát SFP plus

Prenosový protokol 10Gbps Ethernet

Dosah 300m (OM3)

Prenosová rýchlost 10Gbps

Typ prenosu 2 vlakna (duplex)

Vlnová délka 850nm

DMI diagnostika ano

Power Budget (dB) 5
Pre vlákno/ kábel MM
Prev. rozsah teplôt 0 až 70°C
Reciever overload (dBm) -1
Reciever sensitivity (dBm) -10
Spektrálna šírka (nm) 0,4
Transmiter power (dBm) -6 až -1
Typ detektoru (Rx) GaAs PIN-TIA
Typ vysielača (Tx) VCSEL


Zaradenie produktu

 

Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rozhranie:  SFP+ 
Rýchlosť :  10 Gbs
Médium:  Optika - MM 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.