Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 132

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOO 

170.84 EUR bez DPH
187.93 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOP 

546.95 EUR bez DPH
601.64 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOR 

85.26 EUR bez DPH
96.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOS 

100.20 EUR bez DPH
110.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 100BASE-FX MMF Customer kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOT 

68.40 EUR bez DPH
75.24 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOU 

215.02 EUR bez DPH
236.52 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE ER 1550nm Wavelength 40km Reach Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOV 

2 214.00 EUR bez DPH
2 435.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1GbE ZX 1550nm Wavelength 80km Reach on 9/125um SMF - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOY 

756.64 EUR bez DPH
832.30 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOZ 

712.10 EUR bez DPH
783.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach 12-pack Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBPC 

2 099.66 EUR bez DPH
207 867.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Emulex Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range for use in Emulex OCm1402 10Gb NW Adpt OnlyCusKit
 
DELL

SKDEKIT407-BBQD 

204.00 EUR bez DPH
224.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBQV 

1 880.66 EUR bez DPH
186 186.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver QSFP+ LM4 Optic up to 160m on LC OM4 MMF CustKit
 
DELL

SKDEKIT407-BBRC 

1 051.00 EUR bez DPH
1 156.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Fibre Channel Flex I/O Module Four 8/4/2Gb FC Ports SFPs sold separately Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT492-BBGN 

423.79 EUR bez DPH
476.52 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+,FC,150M,12PK
 
DELL

SKDEKIT407-11335 

636.60 EUR bez DPH
700.26 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking,Transceiver, SFP+, 10GbE, ZR, 1550nm, Single Mode Fibre, LC
 
DELL

SKDEKIT407-BBRK 

3 404.84 EUR bez DPH
3 745.33 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+,FC,150M,SW,FIN
 
DELL

SKDEKIT407-BBSY 

48.30 EUR bez DPH
53.13 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9054C 

194.69 EUR bez DPH
280.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9151A 

1 880.35 EUR bez DPH
2 713.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9152A 

818.39 EUR bez DPH
1 180.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 132

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info