Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 145

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

306.00 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-LH-SMD= 

608.94 EUR bez DPH
1 194.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
 
Cisco

SKC-EHWIC-4ESG 

636.15 EUR bez DPH
570.00 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 802.11n AP Low Profile Mounting Bracket
 
Cisco

SKC-AIR-AP-BRACKET-2= 

3.09 EUR bez DPH
6.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1550 Series Pole-Mount Kit
 
Cisco

SKC-AIR-ACCPMK1550= 

191.23 EUR bez DPH
406.80 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-ZX-SMD= 

2 444.97 EUR bez DPH
4 794.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Heat Sink for UCS C240 M3 Rack Server
 
Cisco

SKC-UCSC-HS-C240M3 

105.84 EUR bez DPH
202.80 EUR s DPH

 

2.41 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD 

306.00 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X712 Bck(pwr)-Frt(prt) HW Fan Tray
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG553A 

289.14 EUR bez DPH
444.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones
 
Cisco

SKC- MB100 

16.71 EUR bez DPH
33.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Brocade 6505 Redundant Power Supply
 
Lenovo

IM00MY807 

2 862.35 EUR bez DPH
3 375.60 EUR s DPH

 

0.35 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-EX-SMD= 

1 220.94 EUR bez DPH
2 394.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-LH-SMD 

608.94 EUR bez DPH
1 194.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10942 

195.00 EUR bez DPH
221.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 802.11n AP Low Profile Mounting Bracket
 
Cisco

SKC-AIR-AP-BRACKET-1= 

3.09 EUR bez DPH
6.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Ceiling Grid Clip for Aironet APs - Recessed Mount
 
Cisco

SKC-AIR-AP-T-RAIL-R= 

3.09 EUR bez DPH
6.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1570 Series Pole-Mount Kit (Type-2)
 
Cisco

SKC-AIR-ACCPMK1570-2= 

207.50 EUR bez DPH
406.80 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP
   
 
 
 
 
 
 
   
Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit
 
DELL

SKDE575-BBEE 

23.10 EUR bez DPH
26.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo B300 S/W, Full Fabric (EPORT Upgrade)
 
Lenovo

IM00MY810 

1 666.67 EUR bez DPH
1 965.60 EUR s DPH

 

0.35 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 37 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBLN 

8 894.70 EUR bez DPH
10 107.90 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 145

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info