Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 130

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters
 
Zyxel

SKZYDAC10G-3M-ZZ0101F 

123.89 EUR bez DPH
128.95 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

79.25 EUR bez DPH
82.45 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections, Up to 1m Distance
 
TP-LINK

SKTLNTXC432-CU1M 

40.76 EUR bez DPH
50.50 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit
 
DELL

SKDE575-BBEE 

20.91 EUR bez DPH
25.48 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 37 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBLN 

8 894.70 EUR bez DPH
9 784.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
2X SFP FC16 16GB Customer Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOL 

173.10 EUR bez DPH
190.41 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
PowerEdge VRTX 10Gb Switch Module Int 16 ports to Ext 6 ports (4x 10Gb SFP+ 2x 1Gb RJ45) Customer Install
 
DELL

SKDEKIT329-BCGX 

1 527.67 EUR bez DPH
1 680.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
10GbE SR SFP+ Transceiver 10Gb and 1Gb compatible for Intel and Broadcom Server Adapter - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10357 

213.90 EUR bez DPH
235.29 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10439 

100.20 EUR bez DPH
110.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10929 

712.10 EUR bez DPH
783.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10933 

85.26 EUR bez DPH
96.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-10934 

170.21 EUR bez DPH
187.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-11196 

327.16 EUR bez DPH
359.87 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Qlogic Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBGM 

351.34 EUR bez DPH
386.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ LR4 10km Reach on SMF - Customer Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBGN 

3 971.69 EUR bez DPH
415 041.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 22 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBKL 

6 896.40 EUR bez DPH
7 586.04 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 51 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBKM 

8 894.70 EUR bez DPH
9 784.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 19 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBKN 

8 894.70 EUR bez DPH
9 784.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 35 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBKQ 

6 896.40 EUR bez DPH
7 586.04 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 10GE SFP+ Optics Module DWDM 40Km ITU channel 52 -Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBKW 

8 894.70 EUR bez DPH
9 784.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 130

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info