Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 123

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD094B 

3 220.11 EUR bez DPH
4 646.40 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9283B 

126.21 EUR bez DPH
226.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Aruba 2920 0.5m Stacking Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9734A 

110.60 EUR bez DPH
159.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOU 

142.50 EUR bez DPH
162.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE ER 1550nm Wavelength 40km Reach Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOV 

1 804.20 EUR bez DPH
2 050.50 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1GbE ZX 1550nm Wavelength 80km Reach on 9/125um SMF - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOY 

712.20 EUR bez DPH
809.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBOZ 

571.80 EUR bez DPH
649.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach 12-pack Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBPC 

1 484.10 EUR bez DPH
1 686.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Emulex Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range for use in Emulex OCm1402 10Gb NW Adpt OnlyCusKit
 
DELL

SKDEKIT407-BBQD 

177.30 EUR bez DPH
201.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT407-BBQV 

1 863.30 EUR bez DPH
2 117.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver QSFP+ LM4 Optic up to 160m on LC OM4 MMF CustKit
 
DELL

SKDEKIT407-BBRC 

1 078.50 EUR bez DPH
1 225.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ Short Range Optical Tranceiver LC Connector 10Gb compatible for Broadcom Cuskit
 
DELL

SKDEKIT407-BBRM 

45.90 EUR bez DPH
52.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Fibre Channel Flex I/O Module Four 8/4/2Gb FC Ports SFPs sold separately Cust Kit
 
DELL

SKDEKIT492-BBGN 

426.60 EUR bez DPH
484.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+,FC,150M,12PK
 
DELL

SKDEKIT407-11335 

553.20 EUR bez DPH
628.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, USR, 850nm, 100M Reach on OM3 MMF, 25m on OM2 MMF, LC
 
DELL

SKDEKIT407-BBRJ 

203.10 EUR bez DPH
231.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking,Transceiver, SFP+, 10GbE, ZR, 1550nm, Single Mode Fibre, LC
 
DELL

SKDEKIT407-BBRK 

1 384.20 EUR bez DPH
1 573.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+,FC,150M,SW,FIN
 
DELL

SKDEKIT407-BBSY 

44.70 EUR bez DPH
51.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4858C 

84.44 EUR bez DPH
267.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4859C 

183.34 EUR bez DPH
562.80 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4860C 

2 349.27 EUR bez DPH
4 863.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 123

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava,
    ZA - ZA - Žilina
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info