Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 147

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X230 Local Connect 100cm CX4 Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD364B 

197.92 EUR bez DPH
285.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

306.00 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 
Zyxel

SKZYDAC10G-1M-ZZ0101F 

72.17 EUR bez DPH
75.67 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X410 1U Univ 4-post RM Kit
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9583A 

60.08 EUR bez DPH
142.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Aruba 2920 0.5m Stacking Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9734A 

63.68 EUR bez DPH
159.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4858C 

67.54 EUR bez DPH
267.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4859C 

132.59 EUR bez DPH
562.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ4860C 

2 349.22 EUR bez DPH
4 863.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ8177C 

142.40 EUR bez DPH
334.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 620 Redundant/Extrenal PS
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ8696A 

2 299.47 EUR bez DPH
3 318.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Aruba 2930F 8-port Cable Guard
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJL311A 

28.92 EUR bez DPH
61.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Aruba 2930F 8-port Power Shelf
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJL312A 

33.80 EUR bez DPH
61.20 EUR s DPH

 

2.31 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE 630 Red and/or External PS
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9443A 

1 377.23 EUR bez DPH
1 987.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X312 1000W 100 240VAC 54VDC PS
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9580A 

697.81 EUR bez DPH
1 006.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X311 400W 100 240VAC 12VDC PS
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJ9581A 

340.22 EUR bez DPH
490.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X260 Min D-28 to 4-RJ45 0.3m Rtr Cbl
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG263A 

44.17 EUR bez DPH
63.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG522A 

83.16 EUR bez DPH
120.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE MSR 1-port Enhanced Serial SIC Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJD557A 

232.95 EUR bez DPH
336.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE A MSR 16-port Async Serial SIC Mod
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG186A 

1 296.56 EUR bez DPH
1 870.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
 
Hewlett Packard Enterprise

HPEJG234A 

7 653.31 EUR bez DPH
11 043.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 147

produktov

8

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • KE - KE - Košice,
    BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info